Anasayfa » Araç Haberleri » Dacia otomobillerde Kasım ayında sıfır faiz fırsatı

Dacia otomobillerde Kasım ayında sıfır faiz fırsatı

Dacia marka otomobillerde 2019 yılı Kasım ayına özel fırsatlar sunuluyor. Dacia marka otomobillerden birine sahip olmak için sunulan fırsatlara Kasım ayında bir yenisi daha eklendi.  Kampanya kapsamında LPG teknolojisine sahip otomobillerde sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

2019 yılı Kasım ayında Dacia markasının ECO-G serisinin tüm modellerinde sıfır faizle otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Ayrıca Dacia Dokker hafif ticari modelinde de sıfır faizle otomobil sahibi olma fırsatı bulunuyor.

Ödeme seçenekleri neler?

Kampanya kapsamında Dacia model otomobillerin yüksek tasarruflu, fabrika çıkışlı LPG teknolojisine sahip ECO-G serisi tüm modellerinde, vade ve tutara göre değişiklik gösteren, sıfırdan başlayan faiz fırsatı bulunuyor. Dacia model otomobillerin hafif ticari Dokker modelinde ise 50 bin TL tutarına kadar kredi imkanı bulunuyor. Kredi kullanmak isteyenler 12 aya varan vade ve yüzde sıfır faiz ile araç sahibi olabilecekler. En fazla 100 bin TL kredi kullanacak hafif ticari araç müşterileri için ise 48 aya varan vade seçeneği bulunuyor. Bu krediden yaralanmak isteyen kişiler ise 48 ay vade ve yüzde 1,26 faiz oranı ile ödeme yaparak araç sahibi olabilecekler.

Araç fiyatları ne kadar?

2019 yılı Kasım ayında hurda teşvikli, Dacia Logan ECO-G model araçlar 80 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dacia Sandero ECO-G model araçlar 83 bin 400TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dacia Lodgy ECO-G model araçlar 91 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dacia Duster ECO-G model araçlar ise 93 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kampanya kapsamında, Dacia Kasko’da anında 1.000 TL indirim imkanı sunuluyor. Uzatılmış garantide ise 500 TL indirim fırsatı sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir