Anasayfa » Araç Kredisi » Halkbank 3 ay ertelemeli Yeşil Işık Taşıt Kredisi veriyor

Halkbank 3 ay ertelemeli Yeşil Işık Taşıt Kredisi veriyor

Otomobil fiyatları devamlı yükselmektedir. Ayrıca ikinci el otomobil fiyatları tüketicinin gündeminde yer almaktadır. Ve ayrıca yükselen fiyatlara karşı Halkbank tarafından müjdeli haber gelmiştir. Halkbank 3 ay ertelemeli Yeşil Işık Taşıt Kredisi ile taşıt kredisini başlatmıştır. Sıfır ve ikinci el otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlara destek ödemesi sağlanıyor. Uygun şartlarla Halkbank’a başvuru yapan vatandaşlar taşıt kredisi kullanma hakkı kazanmaktadır.

İkinci El Otomobil Sahibi Olmanın Zorlukları

Ülkemizde yaşanan kur farkı ve küreselde yaşanan olaylar sonrasında otomobil piyasasındaki artış devam ediyor. Küreselde yaşanan çip krizi sonucunda otomobil fiyatları katlanarak artıyor. Ayrıca ikinci el piyasasının sıfır otomobil piyasasıyla yarıştığı günlerde otomobil almak oldukça zorlaşmıştır.

Fakat Halkbank tarafından gelen kampanya doğrultusunda otomobil hayali kuranlara müjde geldi. İkinci el otomobil almak isteyen vatandaşlara destek amaçlı taşıt kredisi veriliyor. Otomobil fiyatlarında yaşanan artış ve sıfır otomobillerin stokta bulunmamasından dolayı tüketiciler otomobil alabilmek için kredi araştırmasına koyuldu. Ayrıca uygun faiz ve vade imkanlarıyla müşteriye sunulan taşıt kredisine dair araştırmalar sürüyor.

Halkbank’tan Müjdeli Haber: İkinci El Otomobil Alacaklara Taşıt Kredisi

Halkbank tarafından ikinci el otomobil alacak vatandaşlara müjdeli haber geldi. Başlatılan kampanya ile birlikte vatandaşlara 320 bin TL tutarında nakit kredi desteği sağlanıyor. Uygun şartlar altında vatandaşa sunulan kredi desteği 36 aya varan vade imkanlarıyla gündemde yer alıyor. Ayrıca kredi 2 ay ertelemeli bir şekilde vatandaşa sunulacak. Faiz oranları ve vade süreleri kredi tutarı ve tercihlerine göre değişiklik sağlayabiliyor.

Halkbank Taşıt Kredisi Detayları

Halkbank’ın taşıt kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara 320 bin TL’ye kadar nakit kredi desteği sağlanmaktadır. Kredi başvurusunda bulunanlar, ihtiyaçlarına göre bu tutarın altında kredi kullanma imkanına sahiptirler. Ayrıca vade seçenekleri ise 36 aya kadar uzanmaktadır.

Halkbank tarafından sunulan taşıt kredisi kampanyasında faiz oranları oldukça avantajlıdır. Şu anki kampanya kapsamında faiz oranı %1,59 olarak belirlenmiştir. Ayrıca kredi ödemelerine başlama konusunda da esneklik sağlanmaktadır. Ve ayrıca krediyi kullananlar, dilerseniz ödemelerine 3 ay sonra başlayabilirler.

Halkbank 3 Ay Ertelenmeli Yeşil Işık Taşıt Kredisi Avantajları

Halkbank’ın ikinci el otomobil alacaklara sunduğu taşıt kredisi birçok avantajı beraberinde getirir. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Hızlı başvuru süreci ve hızlı onaylama
  • Uygun faiz oranları
  • Esnek vade seçenekleri
  • Ayrıca ödemelere 3 ay erteleme imkanı

Bu avantajlar sayesinde ikinci el otomobil almak isteyen vatandaşlar, Halkbank’ın taşıt kredisi kampanyasından faydalanarak hayallerindeki araca sahip olabilirler.

Yeşil Işık Taşıt Kredisi sıfır ve ikinci el araçlar için

Sıfır Araçlar için Örnek Ödeme Tablosu

Aşağıda, Halkbank’ın Yeşil Işık 0 KM Taşıt Kredisi için bir ödeme tablosu bulunmaktadır:

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
100.000 48 1,59 550,00 3.251,90 27,0423

Bu tabloda, 100.000 TL tutarındaki kredi için 48 aylık bir vade seçilmiştir. Aylık faiz oranı %1,59 olarak belirlenmiştir. Ayrıca tahsis ücreti 550 TL olarak uygulanmıştır. Bu koşullarda aylık taksit tutarı 3.251,90 TL ve yıllık maliyet oranı ise %27,0423’tür.

Yeşil Işık Taşıt Kredisi İkinci el örnek ödeme tablosu

Aşağıda Halkbank’ın Yeşil Işık Taşıt Kredisi için örnek bir ödeme tablosu bulunmaktadır:

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
100.000 48 1,61 550,00 3.268,48 27,4174

Proforma fatura değeri / kasko değeri; 400.000 TL’ye kadar olan taşıtlar için kredi vadesi 48 aydır. 400.001 TL-800.000 TL arasındaki taşıtlar için 36 aydır. Ayrıca 800.000-1.200.000 TL arasındaki taşıtlar için 24 aydır. 1.200.000-2.000.000 TL arasında olan taşıtlar için kredi vadesi 12 aydır.

Faiz Oranları ve Örnek Hesaplama

Halkbank tarafından sunulan ikinci el otomobil kampanyası kapsamında 320 bin TL’lik kredi başvurusunda ve 36 ay vade imkanıyla faiz oranı %1,61 olarak belirlendi. Örnek bir ödeme tablosunu paylaşan Halkbank, 320 bin TL tutarındaki kredi ödemesinde aylık taksitlendirme 12.579,73 TL olarak belirlendi. Ayrıca toplam geri ödemenin ise 452.870,28 TL olduğu açıklandı.

Halkbank’ın 3 ay ertelenmeli yeşil ışık taşıt kredisi, ikinci el otomobil almak isteyen vatandaşlar için büyük bir fırsat sunmaktadır. Uygun faiz oranları, esnek vade seçenekleri ve ödeme erteleme imkanı sayesinde hayallerinizdeki otomobile daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca Halkbank şubelerinden veya resmi web sitesinden detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca diğer araç haberleri için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir