Anasayfa » Araç Haberleri » Hurda teşvikli Clio HB yüzde sıfır faiz fırsatıyla

Hurda teşvikli Clio HB yüzde sıfır faiz fırsatıyla

Renault Clio

2019 yılı Aralık ayı itibarı ile Renault Clio HB model araçlarda avantajlı fiyat ve faiz oranları ile satışlar tüm yetkili satıcı bayilerinde satışa sunuluyor. 74 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan otomobiller sınırlı sayıdadır. Bu fiyatlar sınırlı sayıdaki Clio HB Joy 0.9 TCe 90 bg model araçlar, devlet hurda teşviki ile perakende satın alım yapılması durumunda geçerli oluyor.

Devletin tarafından sağlanan hurda teşvikinden yararlanılmaması durumunda ise bu fiyat geçerli olmuyor. Belirtilen 74 bin 900 TL’lik fiyata, kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Finansal kampanya kapsamında farklı kredi tutarları ve vade seçenekleri için farklı faiz oranları yer alıyor.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

Renault Clio HB model otomobilin ortalama CO2 salımı 114-120g/km; yakıt tüketimi 5,0-5,3lt/100 km aralığında bulunuyor. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.12.2019 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir