Anasayfa » Araç Haberleri » Renault Clio klişelere karşı

Renault Clio klişelere karşı

Renault Clio

Segmentinde benzersiz özellikleri bünyesinde bulunduran Yeni Renault Clio model otomobil, otomobil sektöründe şimdiye kadar yapılan yöntemlerin dışında bir iletişiminin ardından, dijital klişeleri alt üst eden bir relansman kampanyası başlatarak müşterileri ile biraraya geliyor. 12 Şubat 2020 tarihinde Türkiye’de lansmanı yapılan ve hemen ardından bütün stokları biten yeni Renault Clio #BENZER5İZ dijital filmler ile sahalara geri dönüyor.

Yeni Renault Clio model otomobilin Multi-Sense, R.S. Line, Turbo EDC ve X-Tronic motorlar, kablosuz şarj, 360° kamera, eller serbest park destek ve aktif acil fren destek sistemi gibi birçok özelliğinin anlatıldığı serinin bölümlerine Aslı İnandık, Yılmaz Sisters, Ahmet & Karya, Volkan Öge, Fahir Talib ve Doğan Kabak gibi ünlü Influencer’lar konuk oluyor.

Onlar Yeni Clio model otomobilin özelliklerini bilindik yöntemler ile tanıtmaya çalışırken Internet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu tam zamanında müdahale ediyor. Influencer klişelerini yerle bir ediyor.

Senaryosu Geometry İstanbul imzalı ve Serdar Kuzuloğlu tarafında kendine has bir üslupla dijital reklam klişelerine gönderme yaptığı benzersiz araç tanıtım filmleri, Renault sosyal medya hesapları, influencer’ların kendi hesapları ve önde gelen dijital mecralarda aynı anda yayınlandı.

İnfluencer kullanımına yepyeni bir bakış açısı getiren ve 6 filmin aynı anda yayınlandığı relansman kampanyasında da Yeni CLIO, #BENZER5İZ hashtag’i ile müşterileriyle buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir