Anasayfa » Araç Fiyatları » Skoda Fabia fiyat listesi 2024

Skoda Fabia fiyat listesi 2024

Skoda Fabia

Skoda Fabia fiyat listesi 2024 henüz belli olmamıştır. Ayrıca 2023 model Skoda Fabia otomobillerin fiyatları ise güncellenmiştir. 2024 yılı fiyatları açıklandığında fiyat listesi web sitemizde yer alacaktır. Ayrıca otomobil özellikleri ve diğer detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Skoda Fabia otomobillerde 1.0 ve 1.5 TSI olmak üzere iki farklı motor seçeneği Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Ayrıca 1.0 ve 1.5 TSI motorlar, manuel viteslerle 95 PS, DSG şanzımanlarla 110 ve 150 PS güç sunmaktadır. otomobilin özellikleri arasında standart olarak sunulan Ön Bölge Frenleme Asistanı bulunmaktadır. Ayrıca şerit değiştirme asistanı, hız sabitleyici, acil durum park freni sistemi yer almaktadır. Bunların dışında çoklu çarpışma freni, şerit takip asistanı, uzun far asistanı da yer almaktadır.

Bu otomobillerde kampanya başlatılmıştır. Başlatılan kampanya kapsamında 100 bin TL kredi kullanma imkanı bulunmaktadır. 100 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile kredi kullanma imkanı bulunmaktadır.

Skoda Fabia özellikleri neler?

Skoda Fabia otomobillerde donanımlarına baktığımızda ise üç farklı donanım sunmaktadır. Bu donanımlar ise Montre Carlo, Elite ve Premium olarak adlandırılmıştır.

Montre Carlo donanımında 6 adet hava yastığı, ön bölge frenleme asistanı, anahtarsız çalıştırma özelliklerine sahiptir. Ayrıca hız sınırlayıcı ve hız sabitleyici, geri görüş kamerası, ön ve arka park sensörleri yer almaktadır. Bunların dışında yağmur ve far sensörü, 3 kollu çok fonksiyonlu perfore deri, Monte Carlo logolu spor direksiyon simidi gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Elite donanımında 6 adet hava yastığı, acil durum çağrı sistemi, sürücü yorgunluk tespit sistemi bulunmaktadır. Ayrıca ön bölge frenleme asistanı, uzun far asistanı, anahtarsız çalıştırma sistemi, hız sınırlayıcı bulunmaktadır. Bunların dışında arka park mesafe sensörü, yağmur ve far sensörü, 2 kollu çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Premium donanımında ise Elite donanıma ek olarak; hız sabitleyici, anahtarsız giriş sistemi bulunmaktadır. Ayrıca 10.25″ dijital gösterge paneli, Skoda Surround ses sistemi, yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu bulunmaktadır. Bunların dışında ayrıca bel destek ayarlı sürücü ve ön yolcu koltuğu bulunmaktadır. Yine ayrıca aircare özellikli çift bölgeli otomatik klima da bulunmaktadır.

Skoda Fabia fiyat listesi 2024

Skoda Fabia otomobilleri 2024 yılı fiyat listesi henüz belli olmamıştır. 2023 modellerin fiyatları ise 04 Ocak 2024 tarihi itibarı ile güncellenmiştir. 2023 model fiyatları açıklandığında yer almaktadır.

Model Donanım Fiyat Listesi
1.0 TSI 95 PS Elite 989.900 TL
1.0 TSI 110 PS DSG Elite 1.054.900 TL
1.0 TSI 110 PS DSG Premium 1.199.900 TL
1.5 TSI ACT 150 PS DSG Monte Carlo 1.439.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir