Anasayfa » Araç Kampanyaları » Skywell ET5 LR Legend Haziran Kampanyası duyuruldu

Skywell ET5 LR Legend Haziran Kampanyası duyuruldu

Skywell ET5 LR Legend

Skywell, 2022 yılında Türkiye’de Yılın Elektrikli Otomobili seçilen ET5 LR Legend modeliyle dikkat çekmiştir. Bu yüzde 100 elektrikli ve çevreci eSUV, uzun menzili ve üstün performansıyla sürücülerin beğenisini kazanmıştır. Elektrikli otomobil üreticisi Skywell, Türkiye’de satışa sunulan Skywell ET5 LR Legend Haziran Kampanyası başlatılmıştır. 2024 Haziranda başlayacak kampanya detayları ve ayrıca otomobilin özellikleri hakkında detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Teknik Özellikler

Motor Gücü: 150 kW
Tork: 320 Nm
Hızlı Şarj Süresi (25°C): 38 dakika (%20-%70 arası)
Enerji Geri Kazanımı: %30
Bagaj Kapasitesi: 467-1141 litre

Araç Özellikleri

642 Km WLTP Şehir içi menzil
Geniş İç Hacim
Panoramik Açılır Tavan
Led Ön Farlar
Cam Tavan
AC Şarj Hızı 11 kWsa
DC Şarj hızı 80 kWsa

Skywell ET5 LR Legend, zorlu koşullarda bile güçlü performans sunmaktadır. Ayrıca WLTP’ye göre 642 km (şehir içi) menzili ile uzun yollarda bile güvenle kullanılabilmektedir. Ve ayrıca, 8 yıl batarya garantisi ve yaygın servis ağı gibi avantajlar da sunulmaktadır.

Skywell ET5 LR Legend Haziran Kampanyası ve Fiyatları

Bu araç modelinin anahtar teslimi fiyatları 1.880.000 TL’den başlamaktadır. Ayrıca bu model otomobillerde Haziran ayına özel kampanya başlatılmıştır. Kampanyanın detayları haberimizin devamında yer almaktadır.

Kampanya Koşulları neler?

Araç satış bedelinin yarısını peşinat olarak veren müşterilere, kalan yarısını 6 ay boyunca eşit taksitlerle vade farksız olarak ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Ayrıca 1.410.000 TL peşinat ödenilmesi durumunda, kalan bakiye 12 ay boyunca eşit taksitlerle yine vade farksız olarak ödeme imkanı bulunmaktadır. Bu cazip kampanyadan yararlanmak isteyenler, Skywell web sitesi üzerinden ön sipariş vererek finansman imkanlarından faydalanabilirler.

Skywell ET5 LR Legend, benzinli ve dizel modellere göre yüzde 50’ye kadar yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Aynı zamanda 36 dakikada yüzde 30’dan yüzde 80’e hızlı şarj olma özelliğiyle de zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Skywell ET5 LR Legend, 642 km WLTP (şehir içi) menzili ile uzun yollarda bile güvenilir bir seçenek sunmaktadır. Eğer bu avantajlı elektrikli araca sahip olmak istiyorsanız, kampanya detayları için Skywell’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer araç kampanyaları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir