Anasayfa » Araç Fiyatları » Yeni Lexus RX Hybrid fiyat listesi 2023

Yeni Lexus RX Hybrid fiyat listesi 2023

Yeni Lexus RX Hybrid

Lexus RX Hybrid fiyat listesi 2023 ne kadar? Fiyatlar ve özellikler hakkında detaylar haberimizin devamında yer almaktadır. Lexus’un tamamen yenilenen RX modeli, göz alıcı tasarımı ve teknolojik yenilikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni RX, GA-K platformu üzerine inşa edilmiş, uzayan aks mesafesi ve ek çapraz destekleri sayesinde dayanıklılığı artırılmıştır. Performansı ile konforu bir arada sunmaktadır. Ayrıca yeni RX’in sunduğu teknolojik yenilikler arasında Tazuna kokpit mimarisi, Plug-in Hybrid, Performans Hybrid veya Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit gibi seçenekler bulunmaktadır.

Yeni RX’nin Tasarımı

Bu yeni RX, ilk bakışta etkileyici bir tasarıma sahiptir. Güçlü ve kararlı hatları, dinamik duruşu ile birlikte tamamen yeniden tasarlanan farları, ızgarası ve ön tamponu dikkat çekiyor. Yeni RX’in kokpitine geçildiğinde ise sürücü odaklı Tazuna mimarisi karşılıyor. Ayrıca sürücünün ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanan Tazuna, kolay kullanım ve konfor için düzenlenmiş bir ortam sunuyor.

Yeni RX’in Performansı

Yeni RX’in performansı, GA-K platformu ve diğer teknolojik yenilikler sayesinde daha da artırılmış. Performans Hybrid ve Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit seçenekleri bulunan RX, yüksek hızlarda daha iyi bir yol tutuşu ve mükemmel sürüş dinamikleri sunmaktadır. Yeni çoklu bağlantılı arka süspansiyon, üstün yanal stabilite ve mekanik direnç sağlarken, Adaptif Değişken Süspansiyon (ADS) ise hızlı virajlarda sürüş deneyimini ayrıca yol tutuşunu geliştirmektedir.

RX’in Teknolojik yenilikleri

Bu yeni RX, teknolojik yenilikleriyle de öne çıkıyor. Plug-in Hybrid, Performans Hybrid ve Kendi Kendini Şarj Eden Hibrit seçenekleri sayesinde daha yüksek performans ve daha düşük emisyonlar sunuluyor. Ayrıca yeni e-Latch elektronik giriş ve çıkış sistemi, aracın kör nokta monitörüne bağlı olarak daha güvenli bir çıkış sağlıyor. Özel Güvenli Çıkış Asistanı ise arka taraftan gelen araçları veya bisikletlileri algılayarak sürücüyü uyarıyor.

Aşağıdaki tablo, vergiler hariç liste fiyatı, ÖTV oranı ve tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı gibi bilgileri içeren RX 350h AWD Executive ve RX 350h AWD Exclusive modellerinin özelliklerini göstermektedir.

Yeni Lexus RX Hybrid fiyat listesi 2023

Model Şanzıman Motor Hacmi Liste Fiyatı ÖTV Oranı Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı
RX 350h AWD Executive Otomatik 2487 cc 1,709,168 ₺ %150 5.150.000 ₺
RX 350h AWD Exclusive Otomatik 2487 cc 2,038,501 ₺ %150 6.138.000 ₺
*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir