Anasayfa » Araç Haberleri » Yeni Nissan Micra Türkiye’de satışa sunuldu

Yeni Nissan Micra Türkiye’de satışa sunuldu

Nissan tarafından 11 Kasım 2019 tarihinde Türkiye’de satışa sunulacağı daha önceden açıklanmıştı. 11 Kasım 2019 (Bugün) itibarı ile Yeni Nissan Micra model otomobil Türkiye’de satışa sunuldu. Yaklaşık iki yıldır otomatik şanzıman olmamasından dolayı Türkiye’de satışa sunulamayan Nissan Micra, eksikliğin giderilmesi sonucu Türkiye’de satışa sunuldu.

108 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Yeni Nissan Micra model araçlar Japonya otomotiv üretici Nissan tatarından hayata geçiriliyor. Otomobil Türkiye’de sadece 1.0 litre ve 100 beygir güç üreten motor seçeneği ile satışa sunuluyor. Otomobilde 5 ileri manuel ve 7 ileri CVT otomatik şanzıman seçeneklerine yer veriliyor.

ileri sürüş teknolojileri ve yepyeni yüzü ile Türkiye’de 11 Kasım 2019 tarihinde satışa sunuluyor. Yeni Nissan Micra model otomobilin motor hacmi, beygir gücü, fiyatları ve diğer bir çok donanım özellikleri henüz açıklanmadı. Yeni Nissan Micra model araçlarla ilgili tüm bilgiler 11 Kasım 2019 tarihinde belli olacak.

108 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Yeni Nissan Micra otomobillerde Yeni Nissan Micra Visia, Yeni Nissan Micra Tekna, Yeni Nissan Micra Platinum ve Yeni Nissan Micra Platinum Premium seçeneklerine yer veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir