Anasayfa » Araç Kampanyaları » Yeni Opel Insignia sıfır faiz fırsatı ile satışta

Yeni Opel Insignia sıfır faiz fırsatı ile satışta

Opel Insignia Grand Sport

Opel’in sıfır faiz kampanyaları devam ediyor. 2021 yılının ilk ayında yine sıfır faiz fırsatı Opel’den. 2021 yılı Ocak ayına özel sıfır faiz fırsatı Yeni Opel Insignia model otomobillerde bulunuyor.

Yeni bir otomobil sahibi olmayı düşünenler için sıfır faizle otomobil sahibi olma fırsatı sunan otomobillerde kaçırılmaz fırsatlar Opel’de bulunuyor.

Yeni Opel Insignia otomobiller için 200 bin TL’ye kadar varan tutarlarda kredi kullanma imkanı bulunuyor. Üstelik yüzde sıfır faiz fırsatı ve 12 ay vade imkanı ile. Daha uzun vade ile kredi kullanmak istediğinizde ise yüzde 0.69 faiz oranı ve 24 ay vade ile yine 200 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Böylece Yeni Opel Insignia otomobile 3 bin 500 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün olabiliyor.

Grandland X modellerde sıfır faiz fırsatı

Opel Grandland X modellerinde de sıfır faizle otomobil sahibi olma fırsatı bulunuyor. Opel Grandland X model otomobillerde 150 bin TL’ye kadar varan tutarlarda kredi kullanma imkanı bulunuyor. Üstelik yüzde sıfır faiz fırsatı ve 12 ay vade imkanı ile. Daha uzun vade ile kredi kullanmak istediğinizde ise yüzde 0.69 faiz oranı ve 24 ay vade ile yine 150 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Böylece Opel Grandland X model otomobillere 3 bin 300 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün olabiliyor.

Astra HB modellerde sıfır faiz fırsatı

Opel Astra HB modellerinde sıfır faizle araç sahibi olma fırsatı bulunuyor. Opel Astra HB modellerinde 150 bin TL’ye kadar varan tutarlarda kredi kullanma imkanı bulunuyor. Yüzde sıfır faiz imkanı ve 12 ay vade imkanı sunulan kampanya kapsamında daha uzun vade seçeneği de bulunuyor. Daha uzun vade ile kredi kullanmak istediğinizde ise yüzde 0.69 faiz oranı ve 24 ay vade ile yine 150 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

Diğer Araç Kampanyaları için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir