Anasayfa » Araç Kampanyaları » Fiat 500e alana Eşarj kartı hediye

Fiat 500e alana Eşarj kartı hediye

Fiat 500

Fiat 500e, Fiat’ın tamamen elektrikli ilk otomobilidir. Eşarj ise, Türkiye’nin en yaygın elektrikli araç şarj istasyonları ağıdır. Fiat 500e alana Eşarj kartı hediye kampanyası ile, Fiat 500e satın alan müşteriler, Türkiye’deki tüm halka açık Eşarj istasyonlarında AC ve DC şarj için kullanabilecekleri, KDV dahil 10.000 TL bakiye bulunan bir hediye şarj kartı kazanıyorlar.

Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?

Kampanya, 02 Eylül ile 02 Ekim arası yapılacak Fiat 500e satın alımlarında geçerlidir. Katılmak için, herhangi bir Fiat şovroomundan Fiat 500e satın almanız yeterlidir. Ayrıca kampanyada verilecek kart, güncel tarifeler üzerinden kullanılabilmektedir.

Türkiye’deki tüm halka açık Eşarj istasyonlarında AC ve DC şarj için güncel tarifeler üzerinden kullanılabilmektedir. Kullanım zaman kısıtı bulunmamaktadır. Söz konusu kampanya diğer Fiat 500e kampanyaları ile birleştirilememektedir. Ayrıca Fiat ve Eşarj’ın önceden haber vermeksizin kullanım koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

Fiat 500e alana Eşarj kartı hediye

Fiat 500e alana Eşarj kartı hediyesini almak için, kampanya süresi içerisinde herhangi bir Fiat şovroom’undan Fiat 500e satın almanız yeterlidir. Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra, size bir hediye şarj kartı verilecektir. Bu kartı, Türkiye’deki tüm halka açık Eşarj istasyonlarında AC ve DC şarj için kullanabilirsiniz. Fiat 500e, AC şarj ile 4 saatte yüzde 80 şarj olmaktadır. Ayrıca DC şarj ile ise 30 dakikada yüzde 80 şarj seviyesine ulaşmaktadır.

Eşarj kartı hediyesinin avantajları

Bu Eşarj kartı hediyesinin birçok avantajı vardır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

Türkiye’deki tüm halka açık Eşarj istasyonlarında AC ve DC şarj için kullanabilirsiniz.
Kullanım zaman kısıtı bulunmamaktadır.
Elektrikli aracınızı daha uygun maliyetle şarj edebilirsiniz.
Fiat 500e’nizin menzilini artırabilirsiniz.
Ayrıca çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz.

Fiat 500e alana Eşarj kartı hediyesinin dezavantajları

Fiat 500e alana Eşarj kartı hediyesinin herhangi bir dezavantajı yoktur. Ayrıca tek dezavantaj, kampanyanın sınırlı bir süre için geçerli olmasıdır.

Fiat 500e özellikleri neler?

Tasarım: Fiat 500e, retro tasarımıyla dikkat çekiyor. Küçük boyutlarına rağmen geniş iç mekan sunmaktadır.

Performans: Fiat 500e, 87 beygir gücü ve 220 Nm tork üreten bir elektrik motoru bulunmaktadır. Bu sayede 0-100 km/s hızlanmasını 9 saniyede tamamlamaktadır.

Teknoloji: Fiat 500e modelde, 7 inçlik dokunmatik bilgi-eğlence sistemi, geri görüş kamerası yer almaktadır. Ayrıca şerit takip asistanı ve otomatik acil frenleme gibi teknolojik özellikler bulunmaktadır.

Menzil ve şarj: Fiat 500e’nin WLTP menzili 320 km’dir. Ayrıca AC şarj ile 4 saatte %80 şarj seviyesine ulaşmaktadır. DC şarj ile ise 30 dakikada %80 şarj seviyesine ulaşmaktadır.

Diğer otomobil kampanyaları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir