Anasayfa » Araç Kampanyaları » Fiat hurda araç kampanyası

Fiat hurda araç kampanyası

Fiat Egea Sedan

Yakın zamanda yürürlüğe gire hurda teşviki ile ilgili ilk olarak Renault tarafından başlatılan hurda araç kampanyasına ek indirim kampanyasına şimdide Fiat dahi oldu. Fiat’tan hurda teşviği konusunda başlattığı kampanya kapsamında modele göre değişiklik gösteren hurda teşviğine ek indirim fırsatı sunuluyor.

Fiat’ın toplamda 15 bin TL indirim fırsatının sunulduğu 16 yaş altı hurda araç kampanyasına Fiat Egea modellerinde geçerli oluyor ve Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Fiat hurda teşviği kapsamında Fiat Egea modellerde şimdi 16 yaş ve üzeri otomobilini hurdaya ayıranlara özel 10.000 TL hurda teşviği ve ayrıca buna ek olarak ta 5.000 TL ek indirim fırsatı da sunuyor. 61.900 TL’den başlayan fiyatlar ve süper teşvik indirimi ile Fiat Egea Sedan sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Fiat Egea Sedan fiyatları için tıklayınız….

Hurda teşviği indirim oranı araç modeline göre farklılık göstermekte olup 61.900 TL olarak belirtilen fiyat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP modeli için tavsiye edilen 5.000 TL indirimli ve 10.000 TL hurda teşvikli satış fiyatıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir