Anasayfa » Elektrikli Araçlar » Ford Mustang Mach-E tanıtıldı

Ford Mustang Mach-E tanıtıldı

Ford Mustang Mach-E

Mustang ruhuna sahip yeni bir SUV olan tamamen Ford Mustang Mach-E, 18 Kasım 2019 tarihinde Pazartesi günü tüm detayları ile tanıtıldı. Otomobil farklı menzil alternatiflerine sahip. Tanıtımı yapılan bu otomobilin 2020 yılının sonlarına doğru satış alanlarında yerini alması bekleniyor.

Otomobilin fiyatları ne kadar?

Ford Mustang Mach-E model elektrikli araçların fiyatları alacağı menzile göre farklılık göstermektedir. Otomobillerin başlangıç fiyatlarının ise 43 bin 895 dolardan başlayacağı belirtiliyor. Başlangıç fiyatına sahip giriş modeller 370 km menzile sahip olacak. GT versiyonlarında fiyatlar ise 60 bin 500 dolardan başlaması bekleniyor. Ford Mustang Mach-E GT versiyonun 2021 yılında pazara sunulması bekleniyor.

Bu model elektrikli otomobillerin giriş seviyesinde olan araçlarda motor 255 beygir güç üretiyor. GT versiyonlarında ise motor gücü 459 beygir oluyor. GT versiyon araçlarda sıfır kilometreden 100 kilometre hıza 4 saniyede çıkıyor.

Gelişmiş elektrikli çift motor, dört tekerden çekiş (AWD), 830Nm tork, hızlı şarj kabiliyeti, Mustang alaşımlı jantlar, geniş panoramik açılabilir cam tavan gibi bir çok özellik bu araçlarda mevcut durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir