Anasayfa » Araç Kampanyaları » Ford takas kampanyası

Ford takas kampanyası

Ford Focus

Ford takas kampanyası başlatmıştır. Ford model otomobillerde ticari araçlarda takas kampanyası başlatmıştır. Ayrıca yine bu binek otomobillerde de takas kampanyası başlatılmıştır. Başlatılan kampanyanın detayları haberimizin devamında yer almaktadır.

Ford takas kampanyası fırsatı

Başlatılan kampanyaya göre eski otomobilinizi Ford yetkili satıcılarına getiren vatandaşlar, Ford takas kampanyasından yaralanabilmektedir. Ford Transit ve Custom modellerde takas yapıldığında yüzde 4 indirim fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca Courier ve Connect modellerinde takas yapıldığında yüzde 2 indirim fırsatı sunulmaktadır. Ve ayrıca binek modellerde takas yapılmak istendiğinde ise yüzde 4 indirim fırsatı sunulmaktadır. Söz konusu kampanya, Ford Ranger ve E-Transit modeli dışındaki ticari ve binek araçları kapsamaktadır.

2022 model Ford otomobil fiyatları

2022 model Ford Puma model otomobillerde tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatları 757 bin 600 TL’den başlamaktadır. Ayrıca otomobiller ayrıca motor tipi, motor gücü, benzinli veya dizel gibi özelliklere göre 1 milyon 029 bin 100 TL’ye kadar yükselmektedir.

2022 model Ford Kuga model otomobillerde tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatları 1 milyon 015 bin 600 TT’den başlamaktadır. Ayrıca otomobiller ayrıca motor tipi, motor gücü, benzinli veya dizel gibi özelliklere göre 1 milyon 343 bin 500 TL’ye kadar yükselmektedir.

2022 model Ford Fiesta model otomobillerde tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatları 552 bin 100 TT’den başlamaktadır. Ayrıca bu otomobillerin fiyatları motor tipi, motor gücü, benzinli veya dizel gibi özelliklere göre değişmektedir. Ford Fiesta model araç fiyatları 799 bin 300 TL’ye kadar yükselmektedir.

2022 model Ford Focus model otomobillerde tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatları 807 bin 100 TL’den başlamaktadır. Ayrıca bu otomobillerin fiyatları motor tipi, motor gücü, benzinli veya dizel gibi özelliklere göre değişmektedir. Ford Focus modellerde araç fiyatları 1 milyon 049 bin 700 TL’ye kadar yükselmektedir.

2022 model Ford Ecosport model otomobillerin fiyatları ise 669 bin 600 TT’den başlamaktadır. Ayrıca bu modellerde araç fiyatları motor tipi, motor gücü, benzinli veya dizel vb. göre değişmektedir. Bununla birlikte fiyatlar 743 bin 800 TL’ye kadar yükselmektedir.

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir