Anasayfa » Araç Kampanyaları » Hyundai otomobillerde 0.49 faizle

Hyundai otomobillerde 0.49 faizle

Hyundai Elantra

Kamu bankalarının başlattığı Türkiye’de üretilen otomobil markaları ile ilgili düşük faiz kampanyası devam ediyor. Türkiye’de üretim yapan firmalardan biri de Hyundai markası olduğundan uygun faiz oranları bu marka için de geçerli oluyor.

Kampanyada son gün 31 Aralık 2019

Başlatılan bu kampanya 31 Aralık 2019 tarihinde sona eriyor. Hyundai marka otomobillerde faiz oranı ve vadeler aynı olmak kaydı ile çekilebilecek kredi tutarı modellere göre farklılık gösterebiliyor. Modellere göre vade süresi, faiz oranı ve kredi tutarları şöyle;

Hyundai Tucson model otomobiller için 12 ay vade ve yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi kullanmak mümkün olabiliyor. 50 bin TL’ye kadar varan tutarlarda kredi kullanma imkanı olan Hyundai Tucson model araçlarda ayrıca 5 bin 500 TL‘ye varan takas desteği de bulunuyor.

Hyundai Elantra model otomobiller için 12 ay vade ve yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi kullanmak mümkün olabiliyor. 50 bin TL‘ye kadar varan tutarlarda kredi kullanma imkanı olan Hyundai Elantra model araçlarda ayrıca 3 bin 250 TL‘ye varan takas desteği de bulunuyor.

Hyundai i20 model otomobiller için 12 ay vade ve yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi kullanmak mümkün olabiliyor. 50 bin TL‘ye kadar varan tutarlarda kredi kullanma imkanı olan Hyundai i20 model araçlarda ayrıca hurda teşviği ile birlikte 21 bin 500 TL‘ye varan indirim fırsatı bulunuyor.

Hyundai Kona model otomobiller için 12 ay vade ve yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi kullanmak mümkün olabiliyor. 50 bin TL‘ye kadar varan tutarlarda kredi kullanma imkanı olan Hyundai i20 model araçlarda ayrıca hurda teşviği ile birlikte 17 bin 500 TL‘ye varan indirim fırsatı bulunuyor.

Hyundai i10 2019 fiyat listesi için tıklayınız….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir