Anasayfa » Araç Kampanyaları » KIA Sportage otomobillerde yüzde sıfır faiz fırsatıyla

KIA Sportage otomobillerde yüzde sıfır faiz fırsatıyla

KIA marka otomobillerin Sportage modellerinde yüzde sıfır faiz fırsatıyla araç sahibi olma fırsatı sunuluyor. KIA Sportage model otomobiller için başlatılan kampanya 01 Kasım 2019 tarihi ile 30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya sadece Sportage model araçlar için geçerli olacak.

Sportage modellerde 12 ay sıfır faiz fırsatı

KIA Sportage için başlatılan sıfır faizli kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisi olacaktır. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120 bin 000 TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında kredilendirme yapılacak. 120 bin 000 TL üzerindeki kısmı için ise yüzde 50 oranında kredilendirme yapılacaktır. KIA Sportage otomobiller için kredi oranının belirlenmesinde otomobilin nihai fatura değeri dikkate alınıyor.

KIA Sportage otomobiller için kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlı olarak 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile otomobil sahibi olunabilecektir. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

KIA modelleri yüzde 0,59 faiz fırsatı

Ayrıca tüm Kia araçlarda yüzde 0.59 faiz oranı ile kredi kullanarak araç sahibi olmak mümkün. Picanto, Rio, Stonic, Ceed (Manuel Vitesli Versiyonlar), Ceed (Otomatik Vitesli Versiyonlar) modellerde 15 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 0.59 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuluyor. Picanto, Ceed (Manuel Vitesli Versiyonlar) ve Rio modellerde 30 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor. Stonic modelinde 40 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor. Ceed (Otomatik Vitesli Versiyonlar) modelinde ise 50 bin TL’ye kadar kredi kullanarak otomobil sahibi olmak mümkün olabiliyor. Kampanya 01 Kasım ile 30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir