Anasayfa » Araç Fiyatları » Mazda fiyat listesi 2020

Mazda fiyat listesi 2020

Mazda CX-3

Mazda marka otomobillerde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Bu marka otomobillerde Mazda 3 Hatchback, Mazda 3 Sedan, Yeni Mazda 6 Sedan, Mazda CX 3, Mazda CX 5, Mazda MX 5 Roadster, Mazda MX 5 RF modelleri Türkiye’de satışa sunuluyor.

Mazda 3 Hatchback fiyat ve özellikleri

Mazda 3 Hatchback model otomobillerin fiyatları 153.985 TL’den başlıyor. Mazda 3 Hatchback Motion otomobillerin fiyatları 153.985 TL’den başlıyor. Mazda 3 Hatchback Reflex model otomobillerin fiyatları 161.685 TL’den başlıyor. Mazda 3 Hatchback  Power model otomobillerin fiyatları 182.685 TL’den başlıyor. Mazda 3 Hatchback Power Sense model otomobillerin fiyatları ise 192.035 TL’den başlıyor.

Mazda3 Hatchback otomobillerde Skyactiv Teknolojisi ile daha üstün bir sürüş teknolojisi sunuluyor. Otomobillerde ayrıca MZD Connect bilgi-eğlence sistemleri, bağlantı ve en son i-ACTIVSENSE güvenlik özellikleri. Otomobillerde şehir içinde veya yüksek hızdaki otoban sürüşlerinde potansiyel tehlikeleri algılama özelliği bulunuyor. Şehir içi fren desteği, yaya algılama gibi özelliklere yer alıyor.

Mazda 3 Sedan fiyat ve özellikleri

Mazda 3 Sedan model otomobillerin fiyatları 141 bin 960 TL’den başlıyor. Bu otomobillerde Mazda 3 Sedan Soul olmak üzere tek versiyon bulunmaktadır. Bu versiyonda 1.5 motor ve 120 beygir gücüne sahip, öncen çekiş özelliğine sahip.

Mazda3 Sedan otomobillerde Skyactiv Teknolojisi ile daha üstün bir sürüş teknolojisi sunuluyor. Otomobillerde ayrıca MZD Connect bilgi-eğlence sistemleri, bağlantı ve en son i-ACTIVSENSE güvenlik özellikleri. Otomobillerde şehir içinde veya yüksek hızdaki otoban sürüşlerinde potansiyel tehlikeleri algılama özelliği bulunuyor. Şehir içi fren desteği, yaya algılama gibi özelliklere yer alıyor.

Yeni Mazda 6 Sedan fiyat ve özellikleri

Yeni Mazda 6 Sedan model otomobillerin fiyatları 337 bin 555 TL’den başlıyor. Bu otomobillerde Mazda 6 Sedan Power Sense olmak üzere tek versiyon yer almaktadır. Bu versiyonda 2.0 motor ve 165 beygir gücüne sahip, öncen çekiş özelliğine sahip.

Mazda 6 Sedan otomobillerde Skyactiv Teknolojisi ile daha üstün bir sürüş teknolojisi sunuluyor. Otomobillerde tüm kontrolleri size sunan en yeni i-ACTIVSENSE güvenlik sistemi sayesinde daha rahat ve keyifli sürüş özelliği. Otomobillerde şehir içinde veya yüksek hızdaki otoban sürüşlerinde potansiyel tehlikeleri algılama özelliği bulunuyor. 8 inç renkli dokunmatik ekrana sahip MZD Connect bilgi-eğlence sistemleri, insan odaklı iç donanım, şehir içi fren desteği, yaya algılama gibi özelliklere yer alıyor.

Mazda CX 3 fiyat ve özellikleri

Mazda CX 3 model otomobillerin fiyatları 177 bin 135 TL’den başlıyor. Mazda CX 3 Motion otomobillerin fiyatları 177.135 TL’den başlıyor. Mazda CX 3 Reflex model otomobillerin fiyatları 188.185 TL’den başlıyor. Mazda CX 3 Power model otomobillerin fiyatları 228.635 TL’den başlıyor. Mazda CX 3 Power Sense model otomobillerin fiyatları ise 239.335 TL’den başlıyor. Mazda CX 3 Power Sense Plus model otomobillerin fiyatları 252.435 TL’den başlıyor.

Mazda CX 3 model otomobillerde Spor alaşım jantlar, otomatik iklim kontrolü, hız kontrol sistemi ve akıllı şehir içi fren desteği, motorda başlat durdur düğmesi, şeritte tutma asistanı, LED ön farlar bulunmaktadır. Otomobillerde 1.5 motor ve 105 beygir ve dizel versiyonlar bulunuyor.

Mazda CX 5 fiyat ve özellikleri

Mazda CX 5 model otomobillerin fiyatları 362 bin 500 TL’den başlıyor. Mazda CX 5 Power Sense model otomobillerin fiyatları 362 bin 500 TL’den başlıyor. Mazda CX 5 Power Sense Plus  otomobillerin fiyatları ise 381 bin TL’den başlıyor.

Mazda CX 5 Power Sense otomobillerde sportif 19 inç alaşım jantlar, Matrix LED aydınlatma sistemi, elektrikli bagaj kapağı, kafa hizasında ekran, navigasyon sistemi ve ses sistemi yer alıyor. Mazda CX 5 Power Sense Plus modellerde ise siyah tavanlı Nappa deri iç tasarım ve gerçek ahşap paneller, krom kenarlıklı dikişli direksiyon ve iddialı 19 inç alaşım jantlar yer alıyor.

Mazda MX 5 Roadster fiyat ve özellikleri

Mazda MX 5 Roadster model otomobillerin fiyatları 253 bin 500 TL’den başlıyor. Mazda MX 5 Roadster Power Sense olmak üzere tek versiyonu bulunan bu modelde fiyatlar 253 bin 500 TL’den başlıyor.

Mazda MX 5 Roadster Power Sense model otomobillerde opsiyonel olarak sunulan ve spor pakette bulunan deri kılıflara sahip spor koltuklar ve Bilstein amortisörlere ek olarak Mazda MX-5 Power/Power Sense modeli Matrix LED ışık sistemi ve şerit değiştirme asistanı yer alıyor.

Mazda MX 5 RF fiyat ve özellikleri

Mazda MX 5 RF model otomobillerde fiyatlar 278 bin 500 TL’den başlıyor. Mazda MX 5 RF Power Sense model olmak üzere tek modelin yer aldığı araçlarda fiyatlar 278 bin 500 TL’den başlıyor.

Mazda MX 5 RF Power Sense model otomobillerde spor koltuklar, Bilstein amortisötler, Matrix LED farlar yer alıyor.

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir