Anasayfa » Araç Kampanyaları » Opel modellerinde yüzde 0.49 faiz fırsatı

Opel modellerinde yüzde 0.49 faiz fırsatı

Opel Grandland X

Opel 2020 yılı Ocak ayına yeni bir kampanya ile giriyor. Opel marka tüm otomobil modellerinde yüzde 0.49 faiz ile araç sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kullanılacak kredi tutarı ise araçların modeline göre değişiklik göstermektedir.

Opel marka otomobillerin tüm modellerinde 120 bin TL’ye kadar varan kredi kullanarak yüzde 0.49 faiz oranı ile otomobil sahibi olmak mümkün.

İşte tüm Opel marka otomobillerde geçerli olan kampanya detayları

Astra Sedan

Astra Sedan model otomobillerde 40 bin TL‘ye kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 20 ay vade ve yüzde 0.49 faiz ile Opel Astra Sedan model otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirimler ve takas desteği fırsatları da sunuluyor.

2020 model Opel Astra Sedan fiyat listesi için tıklayınız….

Astra HB

Astra HB model otomobillerde 120 bin TL‘ye kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 20 ay vade ve yüzde 0.49 faiz ile Opel Astra HB model otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirimler ve takas desteği fırsatları da sunuluyor.

2020 model Opel Astra HB fiyat listesi için tıklayınız….

Crossland X

Opel Crossland X model otomobillerde 60 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 20 ay vade ve yüzde 0.49 faiz ile Opel Crossland X model otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirimler ve takas desteği fırsatları da sunuluyor.

2020 model Opel Crossland X fiyat listesi için tıklayınız….

Grandland X

Opel Grandland X model otomobillerde 90 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 20 ay vade ve yüzde 0.49 faiz ile Opel Grandland X model otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirimler ve takas desteği fırsatları da sunuluyor.

2020 model Opel Grandland X fiyat listesi için tıklayınız….

Insignia

Opel Insignia model otomobillerde 120 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 20 ay vade ve yüzde 0.49 faiz ile Opel Insignia model otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirimler ve takas desteği fırsatları da sunuluyor.

2020 model Insignia fiyat listesi için tıklayınız….

Combo

Opel Combo model otomobillerde 90 bin TL‘ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Bu tutara kadar kredi çekilmesi durumunda 20 ay vade ve yüzde 0.49 faiz ile Opel Combo model otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Bu model otomobillerde ayrıca PSA Finans sistemi sayesinde aracın tamamına kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Otomobillerde ayrıca Showroom’a özel indirimler ve takas desteği fırsatları da sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir