Anasayfa » Araç Kampanyaları » Mitsubishi sıfır faiz kampanyası

Mitsubishi sıfır faiz kampanyası

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi 2019 yılı son ayı olan Aralık ayında yeni bir kampanyaya imza attı. Başlatılan Mitsubishi sıfır faiz kampanyası ile daha uygun şartlarda araç alma fırsatı sunuluyor. Kampanyaya dört farklı model araçlar dahil edildi.

Kampanaya dahil edilen modeller

Başlatılan kampanyaya 2019 MY Space Star 1.2 Intense Cvt, 2019 MY Outlander 2.0 Instyle 4wd Cvt, 2018 MY ve 2019 MY Eclipse Cross Cvt ve 2019 MY ASX 1.6 Mt Intense  model araçlar için geçerli olacak.

Kampanya ne zaman sona eriyor?

02 Aralık 2019 tarihinde başlatılan Mitsubishi sıfır faiz kampanyası 31 Aralık 2019 tarihlerinde sona eriyor.

Kampanyanın detayları neler?

Başlatılan kampanya otomobillerin modeline göre değişiklik göstermektedir. 2019 MY Space Star 1.2 Intense Cvt model için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında Space Star model araç için 36 bin TL‘ ye kadar olan tutarlar için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz kampanyası uygulanacaktır. Kampanya bireysel kullanıcılar için geçerli olup, ticari kredi kullanılması durumunda ise faiz oranlarında farklılık olabilir.

2019 MY Outlander 2.0 Instyle 4wd Cvt model araçlar için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Mitsubishi sıfır faiz kampanyası kapsamında Outlander 2.0 Instyle 4wd Cvt model araç için 70 bin TL‘ ye kadar olan tutarlar için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz kampanyası uygulanacaktır. Kampanya bireysel kullanıcılar için geçerli olup, ticari kredi kullanılması durumunda ise faiz oranlarında farklılık olabilir.

2018 MY ve 2019 MY Eclipse Cross CVT model araçlar için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında Eclipse Cross CVT model araç için 100 bin TL‘ ye kadar olan tutarlar için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz kampanyası uygulanacaktır. Kampanya bireysel kullanıcılar için geçerli olup, ticari kredi kullanılması durumunda ise faiz oranlarında farklılık olabilir. Diğer CVT modellerde ise 70 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı, 12 ay vade ve yüzde sıfır finansman imkanı sunuluyor.

Mitsubishi L 200 Aralık ayı kampanyası için tıklayınız…

2019 MY ASX 1.6 Mt Intense model araçlar için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Mitsubishi sıfır faiz kampanyası kapsamında ASX 1.6 Mt Intense model araç için 50 bin TL‘ ye kadar olan tutarlar için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz kampanyası uygulanacaktır. Kampanya bireysel kullanıcılar için geçerli olup, ticari kredi kullanılması durumunda ise faiz oranlarında farklılık olabilir.

Kampanya yer alan tutar ve faiz oranları İş Bankası ve Garanti Bankası’ndan kullanılacak olan taşıt krediler için geçerli olacak. Kampanya şartları çoklu araç alımlarında geçerli olmayıp detaylı bilgi için Mitsubishi Motors Yetkili Satıcıları ile iletişime geçilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir