Anasayfa » Araç Kampanyaları » Opel Astra Sports Tourer fiyat listesi 2022

Opel Astra Sports Tourer fiyat listesi 2022

Opel Astra Sports Tourer

Opel Astra Sports Tourer fiyat listesi 2022 henüz belli olmamıştır. Çünkü Yeni Opel Astra Sports Tourer modelleri henüz Türkiye’ye gelmemiştir. Bu model otomobiller Türkiye’ye geldiğinde ve fiyatları belli olduğunda güncel fiyat listesi web sitemizde yer alacaktır.

Eylül’de Türkiye’de olması bekleniyor

Yeni Opel Astra Sports Tourer otomobillerin Türkiye’ye Eylül ayında gelmesi planlanmaktadır. Bu otomobilleri benzinli olanı ve dizel olanı bulunmaktadır. Ayrıca Hyrbit modelleri de mevcuttur. Ancak Türkiye’ye hangi geleceği henüz belli değildir. Aldığımız bilgilere göre Hyrbit modeli olan Yeni Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid Türkiye’ye geleceği yönündedir. Bununla birlikte Yeni Astra Sports Tourer Dizel modelinin de gelmesi beklenmektedir.

Otomobilin bazı öne çıkan özellikleri

Benzinli ve dizel modellerde 110 beygir ve 130 beygir olmak üzere iki farklı model bulunmaktadır. Yeni Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid modelinde ise 225 beygir gücüne sahiptir. Dizel ve benzinli modellerde altı vitesli şanzıman standart olarak sunulmaktadır. Hybrit modelde ise 8 ileri vitesli otomatik şanzıman bulunmaktadır. Bagaj hacmi 608 litre olan bu otomobillerde koltuklar katlandığında ise 1.634 litreye kadar bagaj hacmi çıkmaktadır.

Intelli-HUD sistemi sayesinde kişiseleştirilmiş bilgiler ön cama yansıtılmaktadır. Ayrıca anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği yeni modellerde de yer almaktadır. Bunların dışında etrafını tam görebilmek için 4 farklı kamera kullanılmaktadır. Böylece karşıdan gelen araçları görebilmek veya park ederken istediğiniz kamerayı kullanabilirsiniz. Önceki modellerde olduğu gibi bagaj kapağı yine ayak hareketi ile açılabilmektedir.

Isıtmalı ön cam ve yine ısıtmalı ön ve arka koltuklar bir başka özelliklerindendir. Ayrıca ısıtmalı direksiyon sistemi de yine bu otomobillerde bulunmaktadır. Ancak tüm bu özellikler standart olarak değildir. Bazı özellikler donanımına göre veya opsiyon olarak sunulan özelliklerdendir.

Opel Astra Sports Tourer Hybrid
Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid

Opsiyon olarak sunulanlar

Opel Astra Sports Tourer model araçlar için opsiyonlar henüz belli değildir. Otomobil Türkiye’de satışa sunulduğunda bütün opsiyon seçenekleri belli olacaktır.

Opel Astra Sports Tourer fiyat listesi 2022

Model Donanım Fiyat Listesi
…………….. …….. ………. TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir