Anasayfa » Araç Fiyatları » Opel Crossland fiyat listesi 2023

Opel Crossland fiyat listesi 2023

Opel Crossland

Opel Crossland fiyat listesi 2023 güncellenmiştir. 01 Kasım 2023 tarihi itibarı ile Opel model araçların fiyatları güncellenmiştir. Diğer taraftan ise 2023 model otomobillerin satışları da tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda Opel Crossland model araçların fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomobil özellikleri, kampanyalar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Opel marka otomobiller için yeni bir ödeme kampanya başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanyaya göre Opel Crossland otomobillerden Elegance için 250 bin TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1.99 faiz oranı uygulanmaktadır. Ayrıca Essential donanımlar için ÖTV muaf şartlarına  özel 1.004.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Opel Crossland özellikleri neler?

Araçlar üç farklı model ve üç farklı donanıma sahiptir. Ancak hem benzinli hem de dizel modeller yer almaktadır. Benzinli modeller 1.2 motor hacmine sahiptir. Dizel modellerde ise 1.5 motor hacmine sahiptir. Ayrıca bu otomobillerde benzinliler 130, dizeller ise  120 olmak üzere iki farklı beygir gücü seçeneği sunulmaktadır. Donamım olarak ise Essential, Edition ve Elegance olmak üzere 3 farklı versiyondan oluşmaktadır. Sonuç olarak otomobillerde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları ise 671 bin 900 TL’den başlamaktadır.

Gelgelelim bazı öne çıkan özelliklere; Essential donanımda Full LED ön farlar bulunmaktadır. Ayrıca 7″ dokunmatik multimedya renkli ekran sistemi öne çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Şerit ihlali uyarı sistemi bir başka öne çıkan özellik olmaktadır.

Edition donanımında Essential’de bulanan özelliklere ek olarak 8 yönlü sürücü koltuğu bulunmaktadır. Bununla birlikte geri görüş kamerası, gümüş renkli tampon koruması bulunmaktadır. Ayrıca krom kaplı cam çerçevesi bir başka özelliklerdendir.

Elegance donanımına baktığımızda ise Edition’da bulanan özelliklere ek olarak 17″ alaşımlı elmas kesim jantlar, LED stoplar bulunmaktadır. Bununla birlikte anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca koltuk ve direksiyon ısıtma panoramik cam tavan, siyah tavan mevcuttur.

Opsiyon olarak sunulanlar

Opel Crossland model araçlar için metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda siyah tavan ve panoramik cam tavan da opsiyon olarak sunulmaktadır. Metalik renk tüm donanımlarda opsiyon olarak sunulmaktadır. Ayrıca panoramik cam tavan ise Edition ve Elegance için opsiyon olarak sunulmaktadır.

Otomobillerde opsiyon olarak sunulan metalik renk tüm donanımlar için 12.712 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Ayrıca 8″ Multimedya Ekranı & Navigasyon Essential için 17.000 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Bununla birlikte ayrıca Teknoloji Paketi 60.000 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Opel Crossland fiyat listesi 2023

Model Donanım Fiyat Listesi
1.2 110 HP Benzin MT6 Essential 1.104.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT6 Essential 1.222.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT6 Elegance 1.309.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir