Anasayfa » Araç Fiyatları » Opel Corsa fiyat listesi 2023

Opel Corsa fiyat listesi 2023

Opel Corsa

Opel Corsa fiyat listesi 2023 güncellenmiştir. 01 Kasım 2013 tarihi itibarı ile Opel model araçların fiyatları güncellenmiştir. Diğer taraftan ise 2023 model otomobillerin satışları da devam etmektedir. Bu kapsamda Opel Corsa model araçların fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomobil özellikleri, kampanyalar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Opel marka otomobiller için yeni bir ödeme kampanyası başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanyaya göre Opel Corsa otomobiller için 200 bin TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı uygulanmaktadır.

Opel Corsa özellikleri neler?

Araçlar üç farklı model ve üç farklı donanıma sahiptir. Ancak tüm modeller benzinli olup 1.2 motor hacmine sahiptir. Ne yazık ki dizel motorlu otomobillere yer verilmemektedir. Ayrıca bu otomobiller 75, 10 ve 130 olmak üzere üç farklı beygir gücü seçeneği sunulmaktadır. Donamım olarak ise Elegance, Edition, GS ve Ultimate olmak üzere 4 farklı versiyondan oluşmaktadır. Sonuç olarak otomobillerde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları ise 880 bin 900 TL’den başlamaktadır.

Gelgelelim bazı öne çıkan özelliklere; Edition’da 16″ alaşımlı jantlar bulunmaktadır. Ayrıca 7″ multimedya sistemi öne çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Şerit koruma özelliği bir başka öne çıkan özellik olmaktadır.

Elegance’da 7″ dijital sürücü ekranı, geri görüş kamerası, otomatik kararan dikiz aynaları bulunmaktadır. Bununla birlikte ambiyans aydınlatma ve krom cam çerçeveleri bulunmaktadır.

Ultimate donanımına baktığımızda ise 17″ elmas kesim alaşımlı jantlar bulunmaktadır. Bununla birlikte anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca otomatik klima ve otomatik katlanan yan aynalar mevcuttur.

Opsiyon olarak sunulanlar

Opel Corsa model araçlar için metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda siyah tavan ve panoramik cam tavan da opsiyon olarak sunulmaktadır. Metalik renk tüm donanımlarda opsiyon olarak sunulmaktadır. Siyah tavan Edition ve Elegance için opsiyon olarak sunulmaktadır. Ayrıca panoramik cam tavan ise Elegance donanımı için opsiyon olarak sunulmaktadır.

Otomobillerde opsiyon olarak sunulan metalik renk 13bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Bununla birlikte grafik gri 6 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Ayrıca panoramik cam tavan ise GS için 23 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Metalik renk tüm donanımlar için sunulmaktadır.  IntelliLux LED Matrix Farlar ise Ultimate için 30 bin TL olarak ücretlendirilmiştir.

Opel Corsa fiyat listesi 2023

Model Donanım Fiyat Listesi
1.2 75 HP Benzin MT5 Edition 880.900 TL
1.2 100 HP Benzin AT8 Edition 1.008.900 TL
1.2 100 HP Benzin AT8 GS 1.068.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT8 Ultimate 1.191.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir