Anasayfa » Araç Fiyatları » Opel Grandland fiyat listesi 2022

Opel Grandland fiyat listesi 2022

Opel Grandland

Opel Grandland fiyat listesi 2022 belli olmuştur. Otomobil fiyatları güncellenmiş olup bir sonraki güncellemeye kadar bu fiyatların geçerli olması beklenmektedir. Yeni Opel Grandland fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomobil özellikleri, kampanyalar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Opel marka otomobiller için yeni bir kampanya başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanyaya göre Opel Grandland otomobiller için 150.000 TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca 110 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır.

Opel Grandland özellikleri neler?

Yeni Opel Grandland araçlar üç farklı model ve üç farklı donanıma sahiptir. Ancak tüm modeller benzinli olup 1.2 ve 1.5 motor hacmine sahiptir. Ne yazık ki dizel motorlu otomobillere yer verilmemektedir. Ayrıca bu otomobillerde tek tip ve 130 beygir gücü seçeneği sunulmaktadır. Donamım olarak ise Edition, Elegance ve Ultimate olmak üzere 3 farklı versiyondan oluşmaktadır. Sonuç olarak otomobillerde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları ise 899 bin 900 TL’den başlamaktadır.

Gelgelelim bazı öne çıkan özelliklere; Edition donanımda Full LED farlar ön plana çıkmaktadır. Ayrıca 7″ dijital gösterge paneli öne çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte 180 derece geri görüş kamerası ve acil frenleme sistemi bir başka öne çıkan özelliklerdendir.

Elegance donanımında 18″ elmas kesim alaşımlı jantlar yer almaktadır. Bununla birlikte LED pixel farlar, altı yönlü sürücü koltuğu bulunmaktadır. Ayrıca anahtarsız giriş ve anahtarsız çalıştırma sistemi donanımın bir başka özelliklerdendir.

Edition donanımına baktığımızda ise 18″ elmas kesim alaşımlı jantlar, 360 derece çevre görüş kamerası bulunmaktadır. Bununla birlikte şerit ortalama özellikli aktif şerit takip sistemi bulunmaktadır. Ayrıca ısıtmalı, ön koltuklar, direksiyon ve ön cam bir başka özelliklerindendir.

Opsiyon olarak sunulanlar

Yeni Opel Grandland model araçlar için metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda premium pack paketi opsiyon olarak sunulmaktadır. Metalik renk tüm donanımlarda opsiyon olarak sunulmaktadır. Ayrıca premium pack paketi ise Ultimate donanımı için opsiyon olarak sunulmaktadır.

Yeni Opel Grandland otomobillerde opsiyon olarak sunulan metalik renk 10 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Ayrıca premium pack paketi ise 60 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Opel Grandland fiyat listesi 2022

Model Donanım Fiyat Listesi
1.2 130 HP Benzin AT8 Edition 899.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT8 Elegance 940.900 TL
1.5 130 HP Benzin AT8 Elegance 997.900 TL
1.5 130 HP Benzin AT8 Ultimate 1.079.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir