Anasayfa » Araç Fiyatları » Opel Crossland fiyat listesi 2022

Opel Crossland fiyat listesi 2022

Opel Crossland

Opel Crossland fiyat listesi 2022 belli olmuştur. Otomobil fiyatları güncellenmiş olup bir sonraki güncellemeye kadar bu fiyatların geçerli olması beklenmektedir. Opel Corsa fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomobil özellikleri, kampanyalar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Opel marka otomobiller için yeni bir kampanya başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanyaya göre Opel Crossland otomobiller için 150.000 TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 150 bin TL için 15 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca 120 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Bu kampanya Edition dizel ve Elegance benzinli modellerinde geçerlidir.

Ayrıca Opel Crossland otomobiller için 150.000 TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 150 bin TL için 15 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Veya 120 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır.

Opel Crossland özellikleri neler?

Araçlar üç farklı model ve üç farklı donanıma sahiptir. Ancak hem benzinli hem de dizel modeller yer almaktadır. Benzinli modeller 1.2 motor hacmine sahiptir. Dizel modellerde ise 1.5 motor hacmine sahiptir. Ayrıca bu otomobillerde benzinliler 130, dizeller ise  120 olmak üzere iki farklı beygir gücü seçeneği sunulmaktadır. Donamım olarak ise Essential, Edition ve Elegance olmak üzere 3 farklı versiyondan oluşmaktadır. Sonuç olarak otomobillerde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları ise 549 bin 700 TL’den başlamaktadır.

Gelgelelim bazı öne çıkan özelliklere; Essential donanımda Full LED ön farlar bulunmaktadır. Ayrıca 7″ dokunmatik multimedya renkli ekran sistemi öne çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Şerit ihlali uyarı sistemi bir başka öne çıkan özellik olmaktadır.

Edition donanımında Essential’de bulanan özelliklere ek olarak 8 yönlü sürücü koltuğu bulunmaktadır. Bununla birlikte geri görüş kamerası, gümüş renkli tampon koruması bulunmaktadır. Ayrıca krom kaplı cam çerçevesi bir başka özelliklerdendir.

Elegance donanımına baktığımızda ise Edition’da bulanan özelliklere ek olarak 17″ alaşımlı elmas kesim jantlar, LED stoplar bulunmaktadır. Bununla birlikte anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca koltuk ve direksiyon ısıtma panoramik cam tavan, siyah tavan mevcuttur.

Opsiyon olarak sunulanlar

Opel Crossland model araçlar için metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda siyah tavan ve panoramik cam tavan da opsiyon olarak sunulmaktadır. Metalik renk tüm donanımlarda opsiyon olarak sunulmaktadır. Siyah tavan Edition için opsiyon olarak sunulmaktadır. Ayrıca panoramik cam tavan ise Edition ve Elegance için opsiyon olarak sunulmaktadır.

Otomobillerde opsiyon olarak sunulan metalik renk tüm donanımlar için 7 bin 500 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Bununla birlikte yine siyah cam tavan 5 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Ayrıca panoramik cam tavan ise 25 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Opel Crossland fiyat listesi 2022

Model Donanım Fiyat Listesi
1.2 130 HP Benzin MT6 Essential 574.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT6 Essential 634.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT6 Edition 679.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT6 Elegance 749.900 TL
1.5 120 HP Dizel AT6 Edition 749.900 TL
1.5 120 HP Dizel AT6 Elegance

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir