Anasayfa » Araç Fiyatları » Opel Mokka fiyat listesi 2023

Opel Mokka fiyat listesi 2023

Opel Mokka

Opel Mokka fiyat listesi 2023 belli olmuştur. 2023 yılı Ocak ayı itibarı ile yeni model araçların fiyatları belli olmuştur. Diğer taraftan ise 2022 model otomobillerin satışları da devam etmektedir. Bu kapsamda Opel Mokka model araçların fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomobil özellikleri, kampanyalar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Opel marka otomobiller için yeni bir ödeme kampanya başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanyaya göre Opel Mokka otomobiller için 150 bin TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 150 bin TL için 15 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı uygulanmaktadır. Ayrıca 120 bin TL için ise 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunulmaktadır.

Opel Mokka özellikleri neler?

Opel Mokka araçlar üç farklı model ve üç farklı donanıma sahiptir. Ancak tüm modeller benzinli olup 1.2 motor hacmine sahiptir. Ne yazık ki dizel motorlu otomobillere yer verilmemektedir. Ayrıca bu otomobillerde tek tip ve 130 beygir gücü seçeneği sunulmaktadır. Donamım olarak ise Elegance, GS Line ve Ultimate olmak üzere 3 farklı versiyondan oluşmaktadır. Otomobiller bu donanımlarla satışa sunulmaktadır. Sonuç olarak otomobillerde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları ise 776 bin 900 TL’den başlamaktadır.

Gelgelelim bazı öne çıkan özelliklere;

Elegance donanımda Full LED ön farlar ve LED arka spotlar ön plana çıkmaktadır. Ayrıca 7″ dijital gösterge paneli öne çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte geri görüş kamerası ve acil frenleme sistemi bir başka öne çıkan özelliklerdendir. 17″ alaşımlı çift kollu elmas kesim jantlarda ayrı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi ki ayrıca anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi de mevcuttur.

GS Line  donanımında Elegance’a ek olarak 18″ alaşımlı üç renkli çift kollu elmas kesim alaşımlı jantlar yer almaktadır. Bununla birlikte çift renk tavan bulunmaktadır. Ayrıca kör nokta uyarı sistemi ve otomatik katlanır yan aynalar donanımın bir başka özelliklerdendir.

Ultimate donanımına baktığımızda ise GS Line’a ek olarak 12″ dijital gösterge paneli alcantara koltuk döşemesi bulunmaktadır. Bununla birlikte koltuk ısıtması, LED matrix ön farlar, hız sabitleyici bulunmaktadır. Ayrıca şerit ortalama özellikli şerit takip asistanı bir başka özelliklerindendir.

Opsiyon olarak sunulanlar

Opel Mokka model araçlar için metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda siyah, beyaz veya kırmızı tavan opsiyon olarak sunulmaktadır. Bunların dışında bold pack da opsiyon olarak sunulmaktadır.

Metalik renk tüm donanımlarda opsiyon olarak sunulmaktadır. Ayrıca siyah, beyaz veya kırmızı tavan Elegance için opsiyon olarak sunulmaktadır. Bunların dışında bold pack ise Ultimate donanımı için opsiyon olarak sunulmaktadır.

Opel Mokka otomobillerde opsiyon olarak sunulan metalik renk 7 bin 500 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Ayrıca siyah, beyaz veya kırmızı tavan 5 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Bold pack paketi ise 4 bin 500 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Aralık ayı itibarı ile fiyatlara bakıldığında yaklaşık yüzde 18 fiyat artışı yapıldığı görülmektedir. 1.2 130 HP Benzin AT8 Elegance donanımı Aralık ayında 776 bin 900 TL’den satışa sunulmuştu. Ocak ayında ise bu donanımın fiyatı 917 bin 900 TL olmuştur.

Opel Mokka fiyat listesi 2023

Model Donanım Fiyat Listesi
1.2 130 HP Benzin AT8 Elegance 917.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT8 GS 954.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT8 Ultimate 1.081.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir