Anasayfa » Araç Fiyatları » Opel Zafira Life fiyat listesi 2023

Opel Zafira Life fiyat listesi 2023

Opel Zafira Life

Opel Zafira Life fiyat listesi 2023 belli olmuştur. 2023 yılı Ocak ayı itibarı ile yeni model araçların fiyatları belli olmuştur. Diğer taraftan ise 2022 model otomobillerin satışları da devam etmektedir. Bu kapsamda Opel Zafira Life model araçların fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomobil özellikleri, kampanyalar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Opel marka otomobiller için yeni bir ödeme kampanya başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanyaya göre Opel Zafira Life otomobiller için 150 bin TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 150 bin TL için 15 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı uygulanmaktadır. Ayrıca 120 bin TL için ise 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunulmaktadır.

Opel Zafira Life özellikleri neler?

Opel Zafira Life araçlar tek donamım olarak satışa sunulmaktadır. Donanım ise Opel Zafira Life Elegance XL olarak geçmektedir. Öne çıkan bazı özelliklerine baktığımızda 81+ oturma düzeni ilk olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca otomatik klima bu donanım içerisinde yer almaktadır. Bunların dışında yine geri görüş kamerası ve panoramik cam tavan bulunmaktadır. Bu özellikleri dışında ayrıca anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi öne çıkmaktadır.

Bu otomobilin bir başka özelliği otomatik açılan kayar kapıların olmasıdır. Sonuç olarak bu kapılar elleriniz doluyken özel sensörler sayesinde kapıların açılıyor olmasıdır. Ayrıca bu modelde 17″ elmas kesim jantlar bir başka özellik olarak öne çıkmaktadır.

Opsiyon olarak sunulanlar

Opel Zafira Life model araçlar için metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. Bu model otomobillerde opsiyon olarak sunulan metalik renk 6 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır.

2022 yılı Aralık ayı ile fiyatları kıyasladığımızda yaklaşık yüzde 21 fiyat artışı yapıldığı görülmektedir. 2.0 180 HP Dizel AT8 Elegance XL donanımı Aralık ayında 829 bin 900 TL’den satışa sunulmuştu. Ocak ayında ise bu donanımın fiyatı 1 milyon 009 bin 900 TL olmuştur.

Opel Zafira Life fiyat listesi 2023

Model Donanım Fiyat Listesi
2.0 180 HP Dizel AT8 Elegance XL 1.009.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir