Anasayfa » Araç Kampanyaları » Renault ve Dacia’da Şubat ayına özel fırsatlar

Renault ve Dacia’da Şubat ayına özel fırsatlar

Dacia Duster

Renault marka otomobiller ile Dacia marka otomobillerde 2020 yılı Şubat ayına özel fırsatlar sunuluyor. Renault marka otomobillerde sıfır faiz ve cazip fiyatlar ile otomobil sahibi olma fırsatı sunulurken Dacia marka otomobillerde ise yine sıfır faiz ve cazip fiyatlar ile araç sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Renault’tan sıfır faiz ve cazip fiyatlar

Renault, 2020 yılının ikinci ayı olan Şubat ayında da fırsatlar sunmaya devam ediyor. Firma müşterilerine sıfır faiz ve cazip fiyatlar ile 2020 model Clio HB ve Megane Sedan model otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında 2020 model Renault Clio HB ve Renault Megane Sedan model otomobillerde 24 bin TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı sunuluyor. Kullanılan krediyi 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile ödeme fırsatı sunuluyor.

2020 yılı Şubat ayında Clio HB Joy 0.9 TCe 90 bg model araçlar 95.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 bg model araçlar ise 131.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında ayrıca Renault Kasko ve uzatılmış garantide 500 TL indirim fırsatı da müşterilerin tercihine sunuluyor.

Dacia’dan sıfır faiz ve cazip fiyatlar

2020 yılı Şubat ayında Dacia marka otomobillerin Sandero, Duster ve Dokker ECO-G modellerinde sıfır faiz fırsatı ve cazip fiyatlar yer alıyor.  Kampanya kapsamında Dacia Dokker, Dacia Sandero ve Dacia Duster ECO-G model araçlarda 24 bin TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kullanılan krediyi 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile ödeme fırsatı sunuluyor.

202 yılı Şubat ayında Dacia Dokker model otomobiller 83 bin 250 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dacia Sandero model otomobiller 84 bin 350 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dacia Duster ECO-G model otomobiller ise 114 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında ayrıca Dacia Kasko kullanarak yapılan uzatılmış garantide 500 TL indirim fırsatı da yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir