Anasayfa » Araç Kampanyaları » Türkiye Finans Taşıt Finansmanı Kampanyası

Türkiye Finans Taşıt Finansmanı Kampanyası

Araç Kampanyası

Daha önceden bazı bankaların başlattığı Taşıt Finansmanı Kampanyası büyük ilgi gördü. Kampanyanın ilgi görmesine diğer bankalarda kayıtsız kalmadı. Bunlardan biri de Türkiye Finans oldu. Banka da ​​​​”Taşıt Finansmanında Vites Artırıyoruz” sloganı ile kampanyaya başlamış oldu.

Banka y​erli üretime destek amacı ile tüm yerli araçlarda yüzde 0.49 kâr ​oranı, sıfır km anlaşmalı marka ve modellerinde ise yüzde sıfır kar oranı, diğer tüm araçlarda ise yüzde 1 oranından başlayan kâr oranları ile otomobil sahibi olmak mümkün.

Starmaxx 4 al 3 öde kampanyası detayları için tıklayınız….

Taşıt Finansmanı Kampanyası şartları neler?

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Yüzde 0,49 kâr oranı kampanyası sadece yerli üretim araçlarda geçerli olacak. Yüzde 0,49 kâr oranı kampanyasında en fazla vade süresi 18 aydır. Yüzde sıfır kâr oranı, sadece anlaşmalı Honda yetkili satıcılarından satın alınan sıfır kilometre CR-V, HR-V modelleri için geçerlidir.​ Yüzde sıfır kâr oranı kampanyasında en fazla vade süresi ise 12 aydır. Diğer tüm araçlar için taşıt finansmanı başvurularında 60 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1’den başlayan oranlar geçerli oluyor.

Kampanyanın dahil olduğu yerli üretim marka ve modeller şunlardır;

​Marka Model
Honda Civic Sedan
Hyundai i20
Renault Mais Clio
Toyota Corolla, CHR
Ford Tourneo Courier Journey
Fiat Egea
Doblo & Fiorino (Combi/Cargo), Pratico

Yüzde 0.49 kar oranlı örnek ödeme tablosu

Finansman Tutarı Finansman Vadesi (Ay) ​Aylık Kâr Oranı Aylık Taksit Tutarı Tahsis Ücreti (BSMW Dahil) Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Ortanı
​60,000 TL 18 0.49%​ 3,522.62 TL 0 TL 0.59% 7.​29%

Yüzde 0 kar oranlı örnek ödeme tablosu

Finansman Tutarı ​Finansman Vadesi (Ay) Aylık Kâr Oranı Aylık Taksit Tutarı Tahsis Ücreti (BSMW Dahil) Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Ortanı
​100,000 TL 12 0% 8,333.33 TL 0 TL 0% 0%

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir