Anasayfa » Araç Fiyatları » Volkswagen Touareg fiyat listesi 2022

Volkswagen Touareg fiyat listesi 2022

Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg fiyat listesi 2022 yayınlanmıştır. Fiyatlar Temmuz ayı itibarı ile güncellenmiştir. Otomobil alıcıları yeni güncellenen fiyatları merak etmektedir. Fiyatlar ne kadar? Araçların özellikleri neler, motor tipleri, beygir gücü nasıl? Yeni oluşan fiyatların detayları ve tüm diğer soruların cevabı haberimizin devamında yer almaktadır.

Üç farklı donanım satışta

2022 model Volkswagen marka otomobillerin satışları tüm hızıyla devam etmektedir. Vatandaşlar ise 2021 modellerin fiyatları hakkında bilgi almak istemektedir.  Volkswagen Touareg fiyat listesi 2022 açıklandı. Fiyatlar 02 Temmuz 2022 tarihinde güncellenmiştir. Açıklanan bu fiyatlar bir sonraki güncelleme tarihine kadar geçerlidir.

2022 model Volkswagen Touareg araçlarda 3.0 V6 PS Tiptronik  Premium versiyonu bulunmaktadır. Bunun dışında 3.0 V6 PS Tiptronik Elegance versiyonu bulunmaktadır. Ayrıca 3.0 V6 PS Tiptronik R-Line versiyonu mevcuttur. Böylece satışa üç farklı donanıma sahip modeller satışa sunulmaktadır. Tüm satışa sunulan modeller dizel motor seçeneğine sahiptir. Bu modellerde 3.0 dizel motor tipi modellerin yer almaktadır. Otomobillerde benzinli modellere yer verilmemiştir. Araçların fiyatları 02 Temmuz 2022 tarihinden itibaren yenisi yayınlanıncaya kadar geçerli olacaktır.

Volkswagen Touareg özellikleri neler?

Premium modellerde öne çıkan özellikler olarak LED Matrix far sistemi öne çıkmaktadır. Ayrıca dijital kokpit öne çıkan bir başka özelliktir. Bunların dışında ayrıca dört bölgeli tam otomatik klima sistemi bulunmaktadır. Ve ayrıca kolay açılır / kapanır bagaj kapağı diğer özellikler arasında yer almaktadır. 19″ Osorno alüminyum alaşım jantlar da bir başka özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Elegance modellerde öne çıkan özellikler olarak LED Matrix far sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda dijital kokpit bir başka öne çıkan özelliklerdendir. Bu donanımların dışında ayrıca dört bölgeli tam otomatik klima sistemi de yer almaktadır. Ayrıca kolay açılır / kapanır bagaj kapağı mevcuttur. Ve yine bir başka özellik ise 19″ Osorno alüminyum alaşım jantlar olmasıdır.

R-Line modellerde ise IQ. LIGHT – LED Matrix far sistemi öne çıkmaktadır. Ayrıca 19″ Sebring alüminyum alaşım jantlar öne çıkmaktadır. Bunların dışında ayrıca dijital kokpit özelliği öne çıkmaktadır. Ve ayrıca dört bölgeli tam otomatik klima öne çıkan özellikler arasında yer almaktadır.

Fiyatlar 4 milyon 255 bin 200 TL’den başlıyor

2022 model araçların fiyatları 02 Temmuz 2022 tarihi itibarı ile yeniden güncellenmiştir. Böylece açıklanan fiyat listesine göre 2022 model Volkswagen Touareg otomobillerin fiyatları da belli olmuştur. Sonuçta opak renk tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları 4 milyon 255 bin 200 TL’den başlamaktadır. Otomobil fiyatları motor hacmi, beygir gücü, benzinli, dizel gibi özelliklere göre değişmektedir. Bu kapsamda bakıldığında fiyatlar 4 milyon 387 bin 700 TL’ye kadar yükselmektedir.

Opsiyon olarak sunulanlar neler?

Volkswagen Touareg model otomobillere metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. 2022 modellerde metalik renk farkı 12 bin 990 TL olarak belirlenmiştir. Panoramik açılır tavan standart olarak belirlenmiştir. Bu nedenle ayrıca ücretlendirme yapılmamaktadır.

 Volkswagen Touareg fiyat listesi 2022

Model Donanım Fiyat Listesi
Touareg V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik Premium 4.255.200 TL
Touareg V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik Elegance 4,255,200 TL
Touareg V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik R-Line 4.387.700 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir