Anasayfa » Araç Fiyatları » Yeni Golf R fiyat listesi 2022

Yeni Golf R fiyat listesi 2022

Yeni Golf R

Yeni Golf R fiyat listesi 2022 belli olmuştur. Bu model ve donanımların fiyatları güncellenmiştir. Böylece vatandaşlar tarafından merak edilen fiyatlar ne olacak sorununun cevabı da beli olmuş oldu. Otomobil fiyatları ile ilgili detaylı bilgi haberimizin devamında yer almaktadır.

Fiyatlar 1 milyon 743 bin 900 TL’den başlıyor

Yeni Volkswagen Golf R model araçların fiyatlarını incelediğimizde tek bir donanımın satışta olduğu görülmektedir. Bu nedenle tek fiyat ile satışlar devam etmektedir. Sonuç olarak bu model 1 milyon 743 bin 900 TL’den satışa sunulmaktadır.

Yeni Golf R modellerin en önemli özellikleri güç ve performans olduğu görülmektedir. Detaylarına baktığımızda 320 PS güç, 420 Nm torka sahip olduğu görülmektedir. Ayrıca 270 km/s azami hız ve 4,7 saniyede 0 – 100 km/s sprint süresi bir başka öne çıkan özelliğidir.

Öne çıkan özelliklere baktığımızda ise 19″ Estoril alüminyum alaşım jantlar öne çıkmaktadır. Bununla birlikte IQ.LIGHT LED Matrix farlar, Dinamik uzun far asistanı, Dinamik ön ve arka sinyal lambaları öne çıkmaktadır. Ayrıca arttırılmış azami hız limiti özelliği öne çıkmaktadır. Ayrıca daha yüksek viraj içi hızlar ve gelişmiş yol tutuş özellikleri de bulunmaktadır.

Opsiyon olarak sunulanlar

Golf R model araçlar için metalik ren opsiyon olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda panoramik açılır cam tavan da opsiyon olarak sunulmaktadır. Opsiyon olarak sunulan bu özelliklerin fiyatlarına baktığımızda ise metalik renk 6 bin 250 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Benzer şekilde yine açılır cam tavan da 18 bin 510 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Yeni Golf R fiyat listesi 2022

02 Temmuz 2022 tarihi itibarı ile geçerli Yeni Golf R 2022 Model Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim fiyatları aşağıdadır.

Model Donanım Fiyat Listesi
Yeni Golf R 2.0 TSI 320 PS R 4M DSG R 1.743.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir