Anasayfa » Araç Kampanyaları » Fiat Professional’da sıfır faiz kampanyası

Fiat Professional’da sıfır faiz kampanyası

Fiat Professional, sezonun bombasını patlattı ve de büyük kampanyayı Fiat severlere duyurdu. Nisan ayını büyük coşkuyla karşılayan marka; ticari araç kullanıcılarına büyük bir fırsat serisi düzenliyor. Fiat severlere, her daim faizi indirimleri ile jest yapan markanın Nisan ayı içinde satış kampanyaları, ticari araç satın almak isteyenlerin keyfini yerine getirdi.

Nisan ayının kampanyası, ticari araç almak isteyenlere ve de bu araçlardan satın almak isteyenlere özel olarak farklı uygulamalar eşliğinde Fiat’ lılara sunuluyor. 2018 yılına ait tüm Fiat Professional serisini şimdi, 12 ay vade seçeneğine ek olarak sıfır faiz vaadi ile 60 bin TL’ ye sahip olabiliyorsunuz

Ticari Araç Fiat’tan Alınır

Fiat’ın sizin için hazırladığı Nisan ayı kampanyası; hem ticari araç severlere, hem de hafif ticari araç severlere çok büyük bir sürpriz oldu. Fiat’ın ticari araçlarda uygulamaya koyduğu Nisan ayı satış kampanyasına ek olarak; hafif ticari araçlarda da benzer bir kampanya başladı. Fiat’ın Nisan ayı için planladığı bu kampanya serisinin en son ayağında ise; hafif ticari araç severler geliyor.

Bu grupta yer alan araçlardan herhangi birisini satın almak istiyorsanız, bu kampanyaya kulak verin. Çünkü hafif ticaret araçlar şimdi; 5 bin TL’ lik bir indirim ile sizlere sunuluyor. Fiat’ın bu benzeri olmayan fırsatlarından yararlanmak için hemen bir Fiat Bayisi’ ne giderek, ihtiyacınız olan ticari ya da hafif ticari aracı, indirimli Nisan ayı içerisinde satın almalısınız. Fiat Professional’da Sıfır Faizli Kampanyası Nisan ayı boyunca sizlerle.

Sizin Bir Fiat Professional Arabanız Yok Mu?

Akıllı tüketicilerin beklediği büyük bahar indirimi şimdi Fiat’ lılar içinde başladı. Müthiş indirim devam ederken elinizi çabuk tutarak; bir Fiat Professional sahibi olabilirsiniz. Fiat’ ın bu harika kampanyası hem araç alımlarında vadeyi uzatan teklifleri sizlere sunuyor, hem de sizlere 0 faiz imkanıyla ödeme kolaylığını sağlıyor.

Ducato Kamyonetlerine Nisan Geldi

Ticari arabalarda devam eden indirim ve de sıfır faiz uygulamasına ek, Ducato kamyonetlerde de 11 bin TL indirim fırsatlarını hala yakalayabilirsiniz. 3850XL ve 4250XL Ducato modelleri şimdi vergi levhası indirimli Fiat’ta sizi bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir