Anasayfa » Araç Fiyatları » Ford’da 2018 yılı fırsatları

Ford’da 2018 yılı fırsatları

Ford Focus

Ford, 2018 yılında Ford sahibi olmak isteyenler için yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor.  2018 yılı Ocak ayında Ford bayilerine gelenlere, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda; “Ford Options” kullanacak müşterilere yüzde 4 Ford Options desteği sunuluyor.

Ford Options paketini tercih etmeye müşteriler için ise tüm binek modellerde yüzde 2 takas desteği imkanı sunuluyor. Türkiye ticari araç lideri Ford ayrıca ticari modellerinde 2018’de de  yüzde sıfır faiz avantajı sunmaya devam ediyor.

Ocak ayı boyunca binek modellerde 4 yıl veya 100 bin km garanti, tüm ticari modellerde ise 3 yıl sınırsız km garantisi Ford müşterilerini bekliyor.

Yeni Ford Fiesta’ya Ford Options seçeneğiyle ayda 690 TL, Ford Focus modellerinde ise 825 TL taksitle sahip olma fırsatı sunuluyor.

Ford Fiesta veya Ford Focus modelinde Ford Options avantajları sahip olmak mümkün. Yeni Fiesta’ya, ‘Ford Options’ kredi seçeneği ile ayda 690 TL taksit ile sahip olunabilirken, Ford Focus ise ayda 825 TL taksitle sunuluyor. Ayrıca, hem 2018 model yılı, hem de 2017 model yılı binek araçlarda tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında yüzde 4 Ford Options indirim avantajından yararlanılabiliyor.

Ticari modellerde “0 faiz” fırsatı 31 Ocak’a kadar devam ediyor

Türkiye ve Avrupa’nın ticari araç lideri Ford, ticari modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 30 bin TL, 15 ay, %0 faiz kampanyasını sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir