Anasayfa » Araç Kredisi » Kuveyt Türk’ten Taşıt Finansmanı Kampanyası

Kuveyt Türk’ten Taşıt Finansmanı Kampanyası

Araç Kampanyası

Otomotiv sektöründe yerli üretimi desteklemek ve müşterilere uygun koşullarda finansman sağlamak için başlatılan Taşıt Finansmanı Kampanyası büyümeye devam ediyor. 1 Ekim 2019 tarihinde başlatılan kampanyaya kamu bankalarının dışında ayrıca Kuveyt Türk bankası da yerini aldı.

Kuveyt Türk bankası Türkiye’de üretilen binek otomobilleri kapsayan Taşıt Finansmanı Kampanyası kapsamında başlattığı kampanyada vadeyi daha fazla uzattı. Banka diğer bankaların en fazla 15 ay olarak sağladıkları imkanı binek otomobillerde 36 aya varan vadelere kadar uzattı. Ticari araçlarda ise bu vade 60 aya kadar uzatıldı. Ticari ve binek araçlarda yüzde 0,49 ile yüzde 0,69 kar oranı ile sunulan kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Kuveyt Türk, Türkiye’de üretim yapan otomobil firmalarına ve otomobil satın almak isteyen vatandaşlar için kampanya başlattı. “Yerli Üretim Araç Finansmanı Kampanyası” adı altında başlatılan kampanya ile sıfır otomobillerde yüzde 0,49 ile yüzde 0,69 kar oranı uygulamaya başladı.

Kuveyt Türk bankası tarafından konu ile ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, banka, hazırladığı “Yerli Üretim Araç Finansmanı Kampanyası” ile anlaşmalı bayilerden satın alınan sıfır araçlarda uygun kar oranı ile kredi kullanma fırsatı sunuluyor.

Yerli üretimi, Türkiye’de üretim yapan otomotiv markalarını ve otomobil satın almayı planlayan vatandaşların daha rahat şartlarda ödeme yapabilmesi için hazırlanan “Yerli Üretim Araç Finansmanı Kampanyası” ile sıfır araçlarda banka tarafından  yüzde 0,49 ile yüzde 0,69 kar oranı uygulayacak.

Türkiye’de üretilen binek araçlarda 36 aya varan vade seçenekleri, ticari araçlarda ise 60 aya varan vade seçenekleri ile sunulan kampanya 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek.

Kuveyt Türk tarafından başlatılan Taşıt Finansmanı Kampanyası ile ilgili bankanın web site üzerinden veya banka şubelerinden detaylı bilgi alınabilir. Banka tarafından hangi model araçların kampanyaya dahil olduğu konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir