Anasayfa » Araç Kampanyaları » Skoda Karoq’larda sıfır faiz fırsatı

Skoda Karoq’larda sıfır faiz fırsatı

Yeni Skoda Karoq

Skoda’nın SUV modeli 2019 model Yeni Skoda Karoq otomobillere özel yeni bir kampanya başlatıldı. Başlatılan kampanyaya göre Skoda Karoq otomobil sahibi olmak isteyenler sıfır faiz fırsatından yararlanabilecek.

2019 yılı Kasım ayında başlatılan kampanya ile otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar için firmalar yeni fırsatlar sunuyor. Skoda marka otomobillerin SUV modeli olan Skoda Karoq model otomobillerde de yeni bir kampanyaya imza atıldı. Bu model otomobil sahibi olmak isteyenler 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor.

Otomobil sahibi olmak isteyenler 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz oranı ile kredi kullanabiliyorlar. Skoda Karoq otomobillerde yüzde 4’e varan oranlarda kampanya indirimi fırsatı bulunuyor. Ayrıca  12 bin TL’ye varan hurda teşviki indirimi de bulunuyor.

Diğer Skoda kampanyaları neler?

Aynı kampanya kapsamında yine SUV model otomobillerden biri olan Skoda Kodiaq modellerde de yine sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Skoda Kodiaq otomobil sahibi olmak isteyenler 70.000 TL’ye kadar varan tutarlarda kredi kullanabiliyorlar. Kullanılan bu kredileri 12 aya varan vade seçenekleri ve yüzde sıfır faiz oranı ile ödeme fırsatı bulunuyor.

Skoda Octavia modellerinde 12 bin TL’ye varan hurda teşviki indirim fırsatı sunuluyor. Skoda Fabia modellerinde ise 15 bin TL’ye varan hurda teşviki indirimi bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir