Anasayfa » Araç Kampanyaları » Honda’dan Kasım ayına özel kampanya

Honda’dan Kasım ayına özel kampanya

Honda,  sınıfının en güvenli araçları arasında yer alan ve SUV ailesine ait CR-V ve HR-V modellerinde yeni bir kampanyaya imza atıyor. Dünyanın en çok satan modellerinden Honda CR-V ve Dünyanın en çok satan küçük SUV modellerinden biri olan Honda HR-V  model otomobiller için yüzde sıfır faiz fırsatı ile kredi kullanma fırsatı sunuluyor.

2019 yılı Kasım ayından başlatılan Honda sıfır faiz kampanyası kapsamında 12 aya varan vade imkanı da sunuluyor. Kampanya 2019 yılı Kasım ayı sonuna kadar devam edecek. Ayrıca Honda Civic Sedan model otomobiller için başlatılan kampanya da halen devam etmektedir.

Honda CR-V fiyat ve kampanya şartları

Kasım ayında başlatılan Honda sıfır faiz kampanyası kapsamında Honda CR-V model otomobiller için 100 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor. Bu modellerde 100 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Yeni Honda CR-V fiyatları 273 bin 400 TL’den başlıyor 450 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Honda HR-V fiyat ve kampanya şartları

Yine Kasım ayı boyunca devam edecek olan Honda sıfır faiz kampanyası kapsamında Honda HR-V model otomobillerde ise 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor. Bu modellerde 50 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Honda 1.5L Executive Otomatik Benzinli otomobillerin fiyatları 206 bin TL’den başlıyor.

Honda Civic Sedan kampanyası devam ediyor

Honda Civic Sedan model otomobiller için 2019 yılı Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanyada ise yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı bulunuyor.  Bu model otomobiller için kamu bankaları iş birliği ile 60 bin TL’ye kadar taşıt kredisi kullanma imkanı bulunuyor. 60 bin TL kredi için yüzde 0.49 faiz oranı ve 18 ay vade imkanı bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir