Anasayfa » Araç Lastikleri » Lassa kış kampanyası

Lassa kış kampanyası

Lassa Kış Kampanyası

Lassa’dan kış mevsimine özel yeni bir kampanya başlatıldı. Başlatılan kampanya kapsamında indirim fırsatları sunuluyor. Lassa kış kampanyası kapsamında alacağınız her 500 TL tutarındaki kış lastiklerinde 100 TL indirim fırsatı sunuluyor.

Her 500 TL’lik Alışverişe 100 TL İndirim

Türkiye’de önde gelen lastik markalarından biri olan Lassa lastiklerden yapacağınız her 500 TL tutarındaki alışverişinizde 100 TL indirim fırsatı yakalıyorsunuz. Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş. firmasına ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerli olacak. Kampanyadan sadece perakende olarak alım yapan kişiler faydalanabilecek.

Kampanya ne zamana kadar geçerli olacak?

Kış aylarının gelmesi ile başlatılan Lassa kış kampanyası 15 Ekim 2019 tarihinde başlamış olup 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. 15 Ekim 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak olan lastik alışverişinde kampanya kapsamında indirim kazanma şanlı elde ediyorsunuz.

Anlaşmalı bankalarda 8 taksit fırsatı

Kampanya kapsamında anlaşmalı banka olan Akbank kredi kartı ile yapılacak ödemelerde 8 taksit fırsatı sunuluyor. Akbank’ın Axess kartı ile yapılan ödemelerde 8 taksit fırsatı da yer alıyor. Kampanya kapsamında 4 taksit tercih edildiğinde +4 taksit de bankadan verilmektedir.

Kampanya şartları neler?

Başlatılan bu kampanya 15 Ekim 2019 tarihinde başlıyor. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında yapılacak olan 17.5 jant lastikler hariç tüm Lassa markalı kış otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli oluyor.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.‘ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Söz konusu kampanya tüm hızıyla devam ediyor. Bu kampanyadan faydalanmanın ise bazı şartları var. Faydalanmak için şartlar neler diye bakacak olur isek, kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak olan Lassa kış kampanyası ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için 08502101300 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Lassa 2019 kış lastik fiyatları için tıklayınız….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir