Anasayfa » Araç Lastikleri » Bridgestone kış lastiği kampanyası

Bridgestone kış lastiği kampanyası

Bridgestone Kış Lastiği Kampanyası

Bridgestone marka lastiklerden kış mevsimine özel yeni bir kampanya başlatıldı. Başlatılan bu Bridgestone kış lastiği kampanyası kapsamında indirim fırsatları sunuluyor. Kampanya kapsamında satın alınacak olan her 500 TL tutarındaki kış lastiklerinde 100 TL indirim fırsatı sunuluyor.

Her 500 TL’lik alışverişe 100 TL indirim

Türkiye’de önde gelen lastik markalarından biri olan Bridgestone marka lastiklerden yapacağınız her 500 TL tutarındaki alışverişinizde 100 TL indirim fırsatı elde ediliyor. Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş. firmasına ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerli olacak. Kampanyadan sadece perakende olarak alım yapan kişiler faydalanabilecek.

Kampanya ne zamana kadar geçerli olacak?

Kış aylarının gelmesi ile başlatılan Bridgestone kış lastiği kampanyası 01 Eylül 2019 tarihinde başlamış olup 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. 01 Eylül 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak olan lastik alışverişinde kampanya kapsamında indirim kazanma şanlı elde ediyorsunuz.

Anlaşmalı bankalarda 8 taksit fırsatı

Kampanya kapsamında anlaşmalı banka olan Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı olan Yapı Kredi World kredi kartı ile yapılacak ödemelerde 8 taksit fırsatı sunuluyor.

Kampanya şartları neler?

Başlatılan bu Bridgestone kış lastiği kampanyası 01 Eylül 2019 tarihinde başlıyor. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam ediyor. Bu tarihler arasında yapılacak olan 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı otomobil, 4×4 (SUV) veya hafif ticari grubu kış lastik alımında geçerli oluyor.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Söz konusu kampanya tüm hızıyla devam ediyor. Bu kampanyadan faydalanmanın ise bazı şartları var. Faydalanmak için şartlar neler diye bakacak olur isek, kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak olan Bridgestone kış lastiği kampanyası ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bridgestone 2019 kış lastik fiyatları için tıklayınız….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir