Anasayfa » Araç Fiyatları » Opel Corsa fiyat listesi 2022

Opel Corsa fiyat listesi 2022

Opel Corsa

Opel Corsa fiyat listesi 2022 belli olmuştur. Otomobil fiyatları güncellenmiş olup bir sonraki güncellemeye kadar bu fiyatların geçerli olması beklenmektedir. Opel Corsa fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomobil özellikleri, kampanyalar hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Opel marka otomobiller için yeni bir kampanya başlatılmıştır. Başlatılan bu kampanyaya göre Opel Corsa otomobiller için 75.000 TL kredi kullanma imkanı sunulmaktadır. 75 bin TL için 15 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca 55 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz oranı ile ödeme imkanı bulunmaktadır.

Opel Corsa özellikleri neler?

Araçlar üç farklı model ve üç farklı donanıma sahiptir. Ancak tüm modeller benzinli olup 1.2 motor hacmine sahiptir. Ne yazık ki dizel motorlu otomobillere yer verilmemektedir. Ayrıca bu otomobiller 75, 10 ve 130 olmak üzere üç farklı beygir gücü seçeneği sunulmaktadır. Donamım olarak ise Elegance, Edition ve Ultimate olmak üzere 3 farklı versiyondan oluşmaktadır. Sonuç olarak otomobillerde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları ise 499 bin 900 TL’den başlamaktadır.

Gelgelelim bazı öne çıkan özelliklere; Edition’da 16″ alaşımlı jantlar bulunmaktadır. Ayrıca 7″ multimedya sistemi öne çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Şerit koruma özelliği bir başka öne çıkan özellik olmaktadır.

Elegance’da 7″ dijital sürücü ekranı, geri görüş kamerası, otomatik kararan dikiz aynaları bulunmaktadır. Bununla birlikte ambiyans aydınlatma ve krom cam çerçeveleri bulunmaktadır.

Ultimate donanımına baktığımızda ise 17″ elmas kesim alaşımlı jantlar bulunmaktadır. Bununla birlikte anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca otomatik klima ve otomatik katlanan yan aynalar mevcuttur.

Opsiyon olarak sunulanlar

Opel Corsa model araçlar için metalik renk opsiyon olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda siyah tavan ve panoramik cam tavan da opsiyon olarak sunulmaktadır. Metalik renk tüm donanımlarda opsiyon olarak sunulmaktadır. Siyah tavan Edition, Elegance ve Ultimate için Opsiyon olarak opsiyon olarak sunulmaktadır. Ayrıca panoramik cam tavan ise Elegance ve Ultimate için opsiyon olarak sunulmaktadır.

Otomobillerde opsiyon olarak sunulan metalik renk 7 bin 500 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Bununla birlikte yine siyah tavan 5 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Ayrıca panoramik cam tavan ise 15 bin TL olarak fiyatlandırılmıştır. Metalik renk tüm donanımlar için sunulmaktadır.  Siyah tavan Edition ve Elegance donanımları için geçerlidir. Panoramik cam tavan ise Elegance donanım için opsiyon olarak sunulmaktadır

Opel Corsa fiyat listesi 2022

Model Donanım Fiyat Listesi
1.2 75 HP Benzin MT5 Elegance 499.900 TL
1.2 100 HP Benzin AT8 Edition/Elegance 569.900 / 599.900 TL
1.2 130 HP Benzin AT8 Ultimate 669.900 TL

*Fiyatlar bilgi amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. Fiyatlar ile ilgili herhangi bir farklılık durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

Diğer otomobil fiyatları ile ilgili haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir