Anasayfa » Araç Kampanyaları » Renault ve Dacia’da sıfır faiz fırsatı

Renault ve Dacia’da sıfır faiz fırsatı

Sandero Stepway

Renault model otomobillerde 2020 yılının ilk ayında kampanya ile başlandı. Otomobillerde 2020 yılı Ocak ayında müşterilerine, cazip fiyatlar ve sıfır faiz fırsatı ile araç sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanyaya 2020 model Renault Clio HB ve Renault Megane Sedan araçlar dahil edildi.

Kampanya kapsamında 2020 model Renault Clio HB ve Renault Megane Sedan model otomobillere 24 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile sahip olma fırsatı sunuluyor.

2020 yılı Ocak ayında Clio HB Joy 0.9 TCe 90 bg model otomobiller  94 bin 900 TL’den başlıyor. Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 bg model otomobiller ise 130 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ayrıca Ocak ayında tüm Renault binek ve hafif ticari modellerinde geçerli maksimum 100 bin TL’ye kadar farklı vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları yer alıyor. Kampanya kapsamında Renault Kasko ve uzatılmış garantide 500 TL indirim imkanı da bulunuyor.

Dacia model otomobillerde sıfır faiz fırsatı

Dacia model otomobillerde 2020 yılının ilk ayında kampanya ile başlandı. Otomobillerde Ocak ayında Dacia model otomobillerden Dacia Sandero, Dacia Duster ve Dacia Dokker modellerinde cazip fiyatlar ve sıfır faiz fırsatı bulunuyor.

Kampanya dahilinde Dacia Dokker, Dacia Sandero ve Dacia Duster ECO-G modellerde 24 bin TL kredi, 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Ocak ayında Dacia Dokker model otomobiller 83 bin 150 TL’den başlıyor. Dacia Sandero model otomobiller 84 bin 250 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dacia Duster ECO-G model otomobiller ise 110 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ayrıca 2020 yılı Ocak ayında tüm Dacia model binek ve hafif ticari modellerinde geçerli en fazla 100 bin TL’ye kadar farklı vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları bulunuyor. Kampanya kapsamında, Dacia Kasko’da ve uzatılmış garantide 500 TL indirim yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir