Anasayfa » Araç Kampanyaları » Renault’da 16 yaş ve üzeri araç sahiplerine fırsat

Renault’da 16 yaş ve üzeri araç sahiplerine fırsat

Renault Megane Sedan

Renault, araç sahibi olmak isteyen ve kendisinde 16 yaşında veya 16 yaşından daha eski aracı olanlar için kaçırılmayacak fırsatı sunuyor.

Renault, otomobil sahibi olmayı düşünen müşterilerini yeni bir araç otomobil sahibi sahibi yapacak yeni imkanlar sunuyor.   16 yaş ve üzeri herhangi bir marka ve model binek ya da hafif ticari otomobili olan müşterilerine otomobillerini yenilemek istemeleri durumunda başlatmış olduğu bu kampanyadan yaralanma şansı sunuyor.

Başlatılan bu kampanya 15 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyaya dahil olan araçlar ise 2018 model Megane Sedan ve Clio HB modelleri olacak.

Bu 2018 model Megane Sedan ve Clio HB’in araçlardan birinin tercih edilmesi durumunda perakende satın alımlarda, anahtar teslim fiyat üzerinden 10.000 TL indirim yapılıyor. Bu durumda takasa getirilen aracın en yüksek değeri de 10.000 TL’yi geçmemiş oluyor.

Bu kampanyaya uygun bir şekilde eski aracını getiren araç sahiplerine Clio HB 54 bin 800 TL, Megane Sedan ise 72 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla satın alma şansı sunmuş oluyor.

Renault ve Dacia’dan hurda teşvikine ek indirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir