Anasayfa » Araç Kampanyaları » Skoda’da yüzde 7,5’e varan indirim kampanyası

Skoda’da yüzde 7,5’e varan indirim kampanyası

Yeni Skoda Karoq

2019 model Skoda otomobillerde yılın son fırsatları devam ediyor. Otomobillerde yüzde 5 ile yüzde 7.5 arasında değişen indirim kampanyası ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.  Kampanyaya Skoda Kodiaq, Skoda Karoq, Skoda Octovia modelleri dahil edildi.  Skoda Fabia model otomobillerde ise hurda teşviki indirimi fırsatı sunuluyor.

Skoda Kodiaq 2019 MY kampanyası

Karakteristik duruşu, üstün teknolojik özellikleri, şehir ve arazi şartlarında gösterdiği yetenekleri ile öne çıkan Skoda Kodiaq model otomobillerde yüzde 5‘e varan kampanya indirimi fırsatı sunuluyor. Otomobillerde ayrıca 12 bin TL’ye varan hurda teşviki indirimi fırsatı da yer alıyor.

Skoda Karoq 2019 MY kampanyası

Skoda’nın şehirli SUV modeli olarak piyasaya sunulan Skoda Karoq model otomobillere özel yüzde 7.5‘e varan kampanya indirimi fırsatı sunuluyor. Araçlarda ayrıca 12 bin TL’ye varan hurda teşviki indirimi fırsatı da yer alıyor.

Skoda Octavia 2019 MY kampanyası

Ayırt edici tasarımı, yüksek verimli motorları, gelişmiş multimedya ara yüzü ile Skoda Octavia model otomobillere özel 12 bin TL’ye varan hurda teşviki imkanı sunuluyor. Otomobillerde yüzde 6‘ya varan kampanya indirimi fırsatı sunuluyor.

Skoda Fabia 2019 MY kampanyası

Segmentinin standartlarını yeniden belirleyen birçok üstün özelliği sahip Skoda Fabia model araçlarda 12 bin TL’ye varan hurda teşviki indirimi fırsatı sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir