Anasayfa » Araç Haberleri » Togg nasıl satın alınır, ön sipariş nasıl verilir?

Togg nasıl satın alınır, ön sipariş nasıl verilir?

Togg

Togg nasıl satın alınır, ön sipariş nasıl verilir? Tüm bu sorunların cevabını vatandaşlar merak etmektedir. Türkiye’nin yerli otomobili Togg’un seri üretimi için özel olarak tasarlanan Gemlik Kampüsü, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 29 Ekim 2022’de açıldı. Yeni otomobil Togg’un merakla beklenen satış fiyatı ve ön sipariş tarihleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın detaylı açıklamalarının ardından 14 Mart itibariyle belirlendi. Togg’un ilk modeli olan T10X, kullanıcı dostu özellikleri ve sürekli internet bağlantısı ile dikkat çekiyor. İki farklı donanım seviyesi ve iki batarya seçeneği sunan Togg T10X, ön sipariş süreci için 16 Mart’ta hazır oldu.

Togg ön sipariş talebi yapanlar için birçok araştırma yapılmakta. Türkiye’nin yerli otomobili Togg, C-SUV modeliyle hayalleri gerçekleştirdi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 29 Ekim’de banttan indirildi. Erdoğan, Togg’un 2023 yılının ilk çeyreğinde yollarda olacağını söylemişti.

Togg’un geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruya göre, Türkiye’nin yerli elektrikli otomobil şirketi Togg’un ilk akıllı cihazı T10X, kullanıcılarla buluşmaya hazır. Togg, ‘T10X’ adıyla kullanıcıların beğenisine sunacağı ilk akıllı cihazı C-SUV’da ‘yerli elektrikli’, ‘doğal sürdürülebilir’, ‘doğal dijital’ ve ‘doğal yeşil’ kavramlarını vurguluyor. Model adındaki T, Türkiye ve Togg’u, 10, cihazın üzerine inşa edildiği C segmenti platformunu ve X, SUV gövde tipini temsil ediyor. T10X, iki farklı donanım seçeneği ve iki pil seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

160 kW/218 beygir güç ve 350 Nm tork üreten T10X RWD (arkadan çekişli), iki farklı pil seçeneğiyle 314 ve 523 kilometre menzile sahip olacak. 52,4 kWh kapasiteli batarya seçeneği 16,7 kWh/100 km (WLTP) enerji tüketim değeri sunarken, 88,5 kWh kapasiteli batarya seçeneği 16,9 kWh/100 km (WLTP) enerji tüketim değeri sunuyor. 700 Nm tork ve 435 beygir güç üreten, 0-100 km/s hızlanma süresi 4,8 saniye olan çift motorlu AWD (dört tekerlekten çekişli) versiyonu, 100. Yıl Özel Serisi ile yollara çıkacak. 29 Ekim 2023’te teslimata başlayın.

Togg nasıl satın alınır, ön sipariş nasıl verilir?

Togg ayrıca ‘e-Nasıl T10X Ön Siparişi Nasıl Verilir?’ Videoda Trumore uygulaması üzerinden nasıl ön sipariş verilebileceğine dair bilgiler paylaşıldı. Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

2023’te T10X sahibi olmak için önce hesabınızı oluşturun ve Trumore uygulamasında veya web sitesinde oturum açın. T10X donanım özelliklerini, teknik özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir, Trumore uygulamamız ve web sitemizdeki konfigüratörü kullanarak aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz versiyonu seçtikten sonra T10X’inizi kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz versiyonu ve lansmana özel paketi seçtikten sonra Türkiye’nin renklerinden dilediğinizi seçip, seçtiğiniz renk ile T10X’i 360 derece görüntüleyebilirsiniz. Yapılandırmayı tamamlamadan önce siparişinize isteğe bağlı donanım da ekleyebilirsiniz.

Ön sipariş sözleşmesini onayladıktan sonra ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Trumore hesabınızda Trumore cüzdanınızı oluşturun ve 60.000 TL tutarındaki ön sipariş tutarını e-cüzdanınıza aktararak ön siparişinizi tamamlayın ve e-sipariş süresinin bitmesini bekleyin.

Diğer araç haberleri için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir