Anasayfa » Araç Kampanyaları » Ford sıfır faiz kampanyası

Ford sıfır faiz kampanyası

Ford Focus

Ford 2019 yılı Kasım ayında yeni bir kampanyaya imza attı. Ford marka otomobiller için yüzde sıfır faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Ford sıfır faiz kampanyası Ford Fiesta, Yeni Ford Focus Titanium, Ford Tourneo Courier Journey, Ford Kuga, Eco Sport ve Focus Trend X Benzinli  modelleri kapsıyor.​

Ford sıfır faiz kampanyası her şey dahil Finans Paketi kapsamında Kasko, Ford Güvence veya bakım paketi ile satın alınması durumunda geçerli oluyor. Kampanaya göre kullanılacak olan sıfır faizli kredi miktarı araç modeline göre değişiklik göstermektedir.  Kullanılacak olan kredi miktarları ise 60 bin TL, 72 bin TL ve 77 bin TL olarak üç farklı şekilde paket olarak sunuluyor.

Ford Fiesta ve Yeni Ford Focus Titanium modeller için sıfır faiz ile kredi kullanma imkanı buluyor. Ford Tourneo Courier Journey modeller için yüzde 0.49 faiz oranı uygulanıyor. Ford Kuga, EcoSport ve Focus Trend X Benzinli modeller için ise 0.99 faiz oranı uygulanıyor.

Ford sıfır faiz kampanyası  kapsamında Ford Fiesta ve Yeni Ford Focus Titanium model otomobillerin satın alımlarında 77 bin TL’ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. 77 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz oranı uygulanıyor. Bu kredi Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko, Ford Güvence veya Bakım Paketi ile satın alınması durumunda geçerli oluyor.

Ford sıfır faiz kampanyası kapsamında Ford Tourneo Courier Journey model otomobillerin satın alımlarında 72 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor. 72 bin TL kredi için 36 ay vade ve yüzde 0.49 faiz oranı uygulanıyor.

Ford Kuga, EcoSport ve Focus Trend X Benzinli model otomobillerin satın alımlarında 60 bin TL’ye kadar kredi kullanma fırsatı sunuluyor. 60 bin TL  kredi için 24 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı uygulanıyor. Bu kredi Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko, Ford Güvence veya Bakım Paketi ile satın alınması durumunda geçerli oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir