Anasayfa » Araç Kampanyaları » Nissan Kasım ayı kampanyası

Nissan Kasım ayı kampanyası

2019 yılı Kasım ayı kampanyaları tüm hızıyla devam ederken Nissan marka otomobillerin bazı modellerinden sıfır faizle kredi kullanma imkanı sunuyor. Sıfır faiz kampanyası Nissan Juke, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail ve Nissan Navara otomobiller için geçerli olacak.

Nissan marka bu dört otomobillerin tüm versiyonlarında 2019 yılı Kasım ayı sonuna kadar sıfır faizle kredi kullanma imkanı sunuluyor. Nissan Kasım ayı kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgiyi Nissan Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Nissan Qashqai’de 50 bin TL’ye kadar kredi fırsatı

Nissan Qashqai model araçlarda Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya kapsamında 50 bin TL’ye kadar kullanılma fırsatı sunuluyor. 50 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Nissan Kasım ayı kampanyası NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerli oluyor.

Nissan X-Trail’de 50 bin TL’ye kadar kredi imkanı

Nissan X-Trail model araçlarda 2019 yılı Kasım ayı sonuna kadar geçerli 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. 50 bin TL krediyi 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz avantajı ödeme fırsatı sunuluyor.  Nissan Kasım ayı kampanyası NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerli oluyor.

Nissan Juke’de 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı

Panoramik Sunroof’u, kişiselleştirme özellikleri ve DIG-T Turbo 115 motor seçeneği ile yenilenen Nissan Juke model otomobiller için 30 bin TL’ye kadar varan tutarlarda kredi kullanmak mümkün. 30 bin TL’ye kadar kullanılacak olan krediler için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile otomobil sahibi olmak imkanı sunuluyor.

Nissan Navara’da 50 bin TL’ye kadar kredi imkanı

Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforu sunan Nissan Navara model araçlarda sıfır faiz fırsatı başladı. Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Nissan Navara model araçlar 2019 yılı Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanaya dahil edildi. Kampanya süreci boyunca 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor. 50 bin TL için 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile bir Navara sahibi olma fırsatı sunuluyor. 2018 model yılı Navara 4×2 Tekna otomobiller 149 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir