Anasayfa » Araç Kampanyaları » Otomobilde Ocak kampanyaları

Otomobilde Ocak kampanyaları

Ford Focus

Otomobil satışları düşük faiz veya sıfır faiz kampanyaları yapılarak devam ediyor. Otomobil satın almak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyaları mercek altına aldık. Bir çok otomobil firmasında Oca ayına özel kampanyalar başlatıldı.

Ford model otomobillerde yüzde sıfıra varan faiz avantajı​

Ford marka otomobillerin bazı modellerinde faiz farkı ödemeden, yeni bir Ford araç sahibi olma fırsatı sunuluyor. Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Kasko, Ford Güvence veya bakım paketi ile satın alımında geçerli olacak şekilde başlatılan kampanya kapsamında;

Ford Fiesta ve Ford Focus Titanium model araçlardan birini almayı düşündüğünüzde 60.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Kampanyada 12 ay vade ile ödeme seçeneği ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Ford Tourneo Courier Journey model araçlardan birini almayı düşündüğünüzde 72.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Kampanyada 36 ay vade ile ödeme seçeneği ve yüzde 0.49 faiz ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Ford Kuga ve Focus Trend X Benzinli model araçlardan birini almayı düşündüğünüzde ise 60.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Kampanyada 24 ay vade ile ödeme seçeneği ve yüzde 0.99 faiz ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanyalar 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Fiat model otomobillerde 0.69 faiz fırsatı

Fiat tarafından kampanya kapsamında düşük faizler ile ödeme yaparak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Fiat Egea model otomobillerde ve Panorama modellerinde 30.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Kampanyada 15 ay vade ile ödeme seçeneği ve yüzde 0.69 faiz ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanya 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Dizel ve otomatik vites farkı bizden kampanyası

Fiat marka otomobillerden Egea Sedan modellerine özel bir kampanya başlatıldı. Fiat Egea Sedan model otomobillerin dizel ve otomatik vites versiyonları için Ocak ayına özel kampanya başlatıldı. Dizel ve otomatik vites farkı ödemesen bu otomobile sahip olmak için son gün 31 Ocak 2020 tarihi olarak belirlendi.

Toyota Corolla yüzde 0,69 faiz fırsatı

Toyota marka otomobillerde zam yok, kişiye özel finansman fırsatları bulunuyor. Toyota Corolla model otomobillerde 50.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kampanya kapsamında 36 ay vade ve yüzde 0,69 faiz oranı ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. 21 Ocak 2020 tarihinde başlayan kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Toyota Hilux model otomobillerde ise 75.000 TL’ye kadar varan kredi imkanı bulunuyor. Kampanya kapsamında 12 ay ve yüzde sıfır faiz oranı ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. 06 Ocak 2020 tarihinde başlayan kampanya 31 Ocak 2020 tarihinde sona erecek.

Renault otomobillerde sıfır faiz fırsatı

Renault marka otomobillerin bazı modellerinde sıfır faiz kampanyası başlatıldı. 2020 model yılı Renault Clio HB otomobillerde 24.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında 12 aya varan vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Renault Clio HB otomobiller 94.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

2020 model yılı  Renault Megane Sedan otomobillerde 24.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında 12 aya varan vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.   Renault Megane Sedan model otomobiller 130.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Opel marka otomobillerde 0.49 faiz fırsatı

Opel marka otomobillerde modeline göre değişen tutarlarda kredi kullanma imkanı bulunuyor. Otomobillerde vade ve faiz oranı ile aynı olacak şekilde kampanya hazırlanmış. Modellere göre kampanya şartları ise şöyle;

Grandland X modeller için 90.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Opel Grandland X model otomobillerde 20 aya varan vade seçeneği ve yüzde 49 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Crossland X modeller için 60.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Opel Crossland X model otomobillerde 20 aya varan vade seçeneği ve yüzde 49 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Opel Combo model otomobiller için 90.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Opel Combo model otomobillerde 20 aya varan vade seçeneği ve yüzde 49 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor. Bu modelde ayrıca PSA Finans ayrıcalığı ile araç tutarının yüzde 100’üne kadar kredi kullanma imkanı bulunuyor.

Opel Astra HB model otomobiller için 120.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Opel Astra HB model otomobillerde 20 aya varan vade seçeneği ve yüzde 49 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Opel Astra Sedan model otomobiller için 40.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Opel Astra Sedan model otomobillerde 20 aya varan vade seçeneği ve yüzde 49 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Opel Insignia model otomobiller için 120.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Opel Insignia model otomobillerde 20 aya varan vade seçeneği ve yüzde 49 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kia marka otomobillerde sıfır faiz fırsatı

Kia marka otomobillerde modeline göre değişen tutarlarda kredi kullanma imkanı bulunuyor. Otomobillerde vade ve faiz oranı da modellere göre değişiklik gösterecek şekilde kampanya hazırlanmış. Modellere göre kampanya şartları ise şöyle;

Kia Sportage model otomobiller için 50.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kia Sportage model otomobillerde 18 aya varan vade seçeneği ve yüzde sıfır faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kia Picanto model otomobiller için 30.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kia Picanto model otomobillerde 15 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.59 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kia Rio model otomobiller için 30.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kia Rio model otomobillerde 15 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.59 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kia Ceed model otomobiller için 30.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kia Ceed model otomobillerde 15 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.59 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kia Stonic model otomobiller için 30.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kia Stonic model otomobillerde 15 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.59 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kia Bongo model otomobiller için 30.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Kia Bongo model otomobillerde 12 aya varan vade seçeneği ve yüzde sıfır faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Peugeot marka otomobillerde sıfır faiz fırsatı

Peugeot 208 model otomobiller için 50.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Peugeot 208 model otomobillerde 12 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Peugeot 301 model otomobiller için 50.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Peugeot 301 model otomobillerde 12 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Peugeot 308 model otomobiller için 50.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Peugeot 308 model otomobillerde 12 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Yeni Peugeot 508 model otomobiller için 70.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Yeni Peugeot 508 model otomobillerde 36 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.69 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Peugeot SUV 3008 model otomobiller için 90.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Peugeot SUV 3008 model otomobillerde 36 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.69 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Peugeot SUV 5008 model otomobiller için 90.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Peugeot SUV 5008 model otomobillerde 36 aya varan vade seçeneği ve yüzde 0.69 faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Yeni Peugeot Rifter model otomobiller için 60.000 TL’ye kadar varan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Yeni Peugeot Rifter model otomobillerde 12 aya varan vade seçeneği ve yüzde sıfır faiz oranı ile kredi kullanarak otomobil sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Peugeot kampanyası Kredi Koruma Sigortası alan gerçek kişilere ve tüzel kişilere uygulanacak olup 31 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir